To pierwsza Wielkanoc bez Kory. Zdjęcie jej rodziny obchodzącej święta łamie serce

To pierwsza Wielkanoc bez Kory. Zdjęcie jej rodziny obchodzącej święta łamie serce Źródło: Youtube.com/Uwaga! TVN

Kora, odchodząc w zeszłym roku, sprawiła, że pojawiła się pustka w sercu nie tylko swoich fanów, ale także rodziny, która do końca myślała, że legendarna wokalistka wróci do pełni zdrowia. Kamil Sipowicz, ukochany mąż piosenkarki postanowił pokazać, jak radzi sobie w święta bez ukochanej. Zdjęcie, na którym pojawia się u boku bliskich, jest naprawdę poruszające.

Kora Jackowska, która zmarła w zeszłym roku po chwilę obecną pozostaje wielką, nieodżałowaną stratą dla fanów polskiej piosenki. Legendarna wokalistka, za którą tęsknią miliony Polaków, jest nadal wspominana przez swoją rodzinę, a przede wszystkim Kamila Sipowicza, który towarzyszył liderce zespołu Maanam w ostatniej drodze. Mężczyzna pojawił się na zdjęciu w otoczeniu rodziny Kory i pokazał, jak radzi sobie bez ukochanej. Tak wzruszającego zdjęcia, fani piosenkarki nie widzieli od dawna.

Kora odeszła. Rodzina wciąż w żałobie

Sipowicz, który widział, jak jego ukochana odchodzi, przez bardzo długi czas miał problem, aby pogodzić się ze jej śmiercią. Jej wieloletni partner wyznał, że po śmierci wybranki swojego serca wielokrotnie myślał o śmierci samobójczej. Nie zrobił sobie jednak krzywdy, bo zdawał sobie sprawę, że jego ukochana nie chciałaby dla niego takiego końca.

- Każdego dnia. Dużo jeżdżę samochodem i słucham książek. Ostatnio "Lalki" Prusa i nagle poczułem się jak ten Wokulski. Racjonalny, wierzący w naukę, posyłający k***ę na kurs szwaczki, żeby zrobić coś dobrego, a jednocześnie cały czas myślący o samobójstwie. "Gdybym wiedział, że potem już nic nie ma, tobym się zabił" - mówi Wokulski. Też mam takie myśli, ale ponieważ mam też kontakt z Korą, to wiem, że nie mogę się zabić, bo sprzeniewierzyłbym się jej woli - mówił w wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sipowicz stara się dojść do siebie

Mimo że wyznanie o planowaniu samobójstwa jest bardzo mocne, to Sipowicz stara się radzić jak tylko może z bólem po utracie ukochanej. Nie tak dawno, mężczyzna pozwolił na reaktywację grupy Maanam bez udziału swojej zmarłej żony, a także opowiadał w telewizji o ostatnich chwilach ukochanej. Teraz, mąż Kory pojawił się na rodzinnym zdjęciu prezentującym go z rodziną. Na zdjęciu towarzyszy mu jego syn i wnuk.

Fotografia bardzo poruszyła internatów, którzy w bardzo emocjonalny sposób zaczęli ją komentować.

- Ona jest z Wami - pojawiło się w komentarzu.

- A w niebie Kora maluje Madonny w kształcie serca, pokazując znak na ziemi - czytamy dalej.

- Cudowni! - pisali internauci.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych
  6. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją

źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News