Sipowicz opowiedział o ostatnich tygodniach życia Kory. Każdy polityk powinien to przeczytać

Sipowicz opowiedział o ostatnich tygodniach życia Kory. Każdy polityk powinien to przeczytać Źródło: Screenshot z youtube.com/Uwaga! TVN

Kora zmarła rok temu. Jej fani po dziś dzień są w głębokiej żałobie - razem z najbliższą rodziną wybitnej wokalistki. Ostatnie tygodnie przed śmiercią były dla niej wyjątkowo okrutne. Piosenkarka cierpiała bardzo, a ulgę przynosił jej nieustannie towarzyszący mąż. Ostatnio Kamil Sipowicz zdecydował się zdradzić kilka szczegółów z ostatnich chwil życia artystki.

Kora to piosenkarka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W ostatnich chwilach przed śmiercią towarzyszyła jej cała najbliższa rodzina. W wywiadzie dla Radia ZET Kamil Sipowicz postanowił zdradzić jak wyglądały ostatnie dni, zanim odeszła chora na nowotwór wokalistka zespołu Maanam.

Kora przed śmiercią zażywała marihuanę, która trzymała ją przy życiu

Kamil Sipowicz w rozmowie z Michałem Figurskim (w programie "Nie ZŁY pacjent w Radiu Zet") opowiedział o ostatnich dniach przed śmiercią, podczas których Kora cierpiała niewyobrażalne męki. Rak jajnika w zaawansowanej postaci powodował straszne cierpienie, w którym jedynym ukojeniem była obecność bliskich, a także marihuana, którą od kilku lat w Polsce można nabyć legalnie w postaci terapeutycznej.

Gdyby nie ta terapia, według Sipowicza, jego żona mogłaby umrzeć o wiele wcześniej, bowiem dzięki temu lekowi jej stan znacznie się poprawiał, a także zapewniał wokalistce dobre samopoczucie, które przecież tak ważne jest, gdy jest się w trakcie leczenia nowotworu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Moja żona, która była bardzo ciężko chora na nowotwór, używała marihuany. Gdyby nie to, żyłaby dużo krócej. Mówienie, czy leczy czy nie leczy, czy stosować czy nie stosować, czy susz nie susz. Gdzieś tu ginie ten pierwiastek ludzki, człowiek i jego cierpienie - wyznał we wstrząsającej rozmowie z Figurskim.

W dalszej rozmowie stwierdził, że choć marihuana jest naprawdę przydatna i popiera jej stosowanie, to jednak nie nazywałby jej lekiem, ponieważ tak naprawdę marihuana nie leczy, a jedynie wspomaga leczenie - uśmierzając niektóre skutki uboczne, a także pomagając zapanować nad uporczywymi objawami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News