Piekło Kory zaczęło się gdy miała 5 lat. Wyznała to przed śmiercią

Piekło Kory zaczęło się gdy miała 5 lat. Wyznała to przed śmiercią

Kora przez wiele lat zmagała się z poważną chorobą nowotworową, która powoli coraz bardziej wyniszczała jej organizm. Jednak jej piekło na ziemi rozpoczęło się znacznie wcześniej. Już jako dziecko przeżyła prawdziwy koszmar.

Kora była jedną z najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niestety, choroba zabrała ją z tego świata stanowczo zbyt wcześnie. Wszyscy zapamiętamy ją jako pełną energii i uśmiechniętą kobietę. Jednak mało kto wie, że jej koszmar zaczął się, gdy miała zaledwie 5 lat. To, co przeżyła mogłoby przerosnąć nie jedną osobę. Jeszcze przed śmiercią wyznała, co ją spotkało.

Kora przeżyła piekło mając zaledwie 5 lat

Kora nie pochodziła z bogatej rodziny. Była piątym dzieckiem ubogiego małżeństwa, które ledwo wiązało koniec z końcem. Nie jest to jednak najgorsza rzecz, jaka spotkała ją w dzieciństwie. Przyszła gwiazda bardzo szybko została oddana do domu dziecka, gdzie spędziła 5 lat. Przez rok mieszkała z rodziną zastępczą. Bez wątpienia ten czas musiał być bardzo wstrząsający dla tak małego dziecka, które nie rozumie do końca co się wokół niego dzieje. Dodatkowo jej ojciec młodo zmarł, co tylko pogorszyło sytuację w jej domu rodzinnym. Jej dwóch braci odeszło niedługo po tym wydarzeniu. Jej matka zaś bardzo ciężko to wszystko zniosła i nie radziła sobie z samotnym wychowywaniem dzieci. W jednym z wywiadów Kora została zapytana o to, co sądzi o swojej matce. Wiele osób po takich przejściach zapewne miałoby żal do rodziców za to, co ich spotkało. Jednak Kora podeszła to tego zupełnie inaczej. - Jak jedna mała, drobna, niepozorna kobieta mogła to wszystko udźwignąć? Śmierć męża, a potem po kolei dwóch synów. Szycie szmacianych lalek, by wykarmić dwie córki… - powiedziała.

Kim była Kora?

Naprawdę nazywała się Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska, primo voto Jackowska. Urodziła się 8 czerwca 1951 w Krakowie. Piosenkarka rockowa i autorka tekstów. Wokalistka legendarnego zespołu Maanam. Wystąpiła również w kilku filmach oraz zasiadała w jury programu Must be the music emitowanego na antenie telewizji Polsat. Przez lata zmagała się z chorobą nowotworową, która ostatecznie doprowadziła do jej śmierci 28 lipca tego roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Szok! Wiśniewski cudem uniknął śmierci i kalectwa

PRZECZYTAJ: Burza po relacji na żywo w TVN! Dziennikarka była wściekła

PRZECZYTAJ: Nikt o tym nie wiedział! Syn Dowbor ujawnił prawdę

PRZECZYTAJ: Dzieci dokonały makabrycznego odkrycia! Trauma na całe życie

fot. wikimedia.org fot. wikimedia.org fot. wikipedia.org źródło: msn.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News