Ujawniono ostatnie słowa Kory do fanów. Polacy we łzach

Ujawniono ostatnie słowa Kory do fanów. Polacy we łzach

Kora była wielką artystką, której śmierć wywołała szok u milionów Polaków. Fani wciąż ją wspominają, mimo że od jej śmierci minęły już ponad dwa miesiące. Jak się okazuje, właśnie opublikowane zostały ostatnie słowa wokalistki do fanów, które wzruszyły wszystkich. 

Kora była polską wokalistką i celebrytką, która największą sławę w Polsce zyskała dzięki kultowemu zespołowi Maanam w którym pełniła rolę wokalistki. Kobieta zmarła nad ranem 28. lipca 2018 roku po długiej i niezwykle ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Właśnie opublikowane zostały ostatnie słowa kobiety, które skierowała do fanów. Reakcja była natychmiastowa - wszyscy są wzruszeni.

Kora: ostatnie słowa do fanów

Jak podaje Onet.pl, to właśnie im udało się porozmawiać z Korą po raz ostatni. Wywiad dotyczyć miał wspomnień aktorki o Marku Jackowskim, właśnie bowiem zbliżała się piąta rocznica jego śmierci. Okazało się jednak, że z krótkiego wspomnienia wyszła ponad półgodzinna rozmowa, która mało miała wspólnego z planowanym tematem. Jak wspomina dziennikarz portalu, rozmowa była bardzo chaotyczna, ponieważ - jak czuł - artystkę rozpierała energia. Przeskakiwała z tematu na temat, a jej wypowiedzi były bardzo długie. Faktem jednak jest, że wiele z wypowiedzianych słów dotyczyło fanów. - Wiem, że ludzie, którzy jeżdżą na koncerty i identyfikują się z moją muzyką, czekają, aż wyjdę i coś zrobię. Mam wielką chęć, ale jestem w takiej sytuacji, że będę miała niedługo urodziny i będę w wieku Marka, który umarł, mając 67 lat - mówiła Kora. Słowa te wywołały natychmiastową reakcję. Pojawiły się dziesiątki komentarzy wspominających artystkę oraz jej twórczość. Pojawiły się wyrazy tęsknoty oraz wiele cytowanych tekstów piosenek zarówno z repertuaru Maanamu, jak i solowej działalności wokalistki.

Kora chciała pouczyć młodych

Jak relacjonuje dziennikarz, artystka chciała również ostrzec młodych. Uważać mają na pułapki popularności, która nie zawsze jest tym, na co z początku może wyglądać. -  Ludzie wychowali się na Maanamie, ale dziś zdobyć taką publiczność jest trudno, bo czasy się zmieniły. Wszystko stało się bardzo skomercjalizowane, pojawia się o wiele więcej wydawnictw, do tego dochodzą takie programy jak "Mam talent" czy ten, w którym brałam udział jako jurorka, "Must Be The Music". Tam przychodziły już osoby z zapleczem, utalentowane, świadome. Te nowe gwiazdy po części zabrały publiczność tym starszym, jak my - mówiła.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kora znana była również ze swojego bardzo konkretnego podejścia do kwestii komentowania sytuacji w naszym kraju. Podobnie było również i w tej rozmowie, kiedy to kobieta postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie z branży muzycznej oraz sprofilowanych stacji radiowych, które grają jedynie konkretne gatunki muzyki. Zdecydowanie nie podobało jej się również wysławianie artystów, którzy grają raczej mało wyrafinowaną muzykę. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jurek Owsiak obejrzał „Kler”. Jego opinia jest zaskakująca
  2. Polsat rozwścieczył widzów finału MŚ. Totalne przegięcie!
  3. Zaskakujący wyciek z PiS! Chodzi o najważniejszego ministra 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News