Lekarz zdradził ostatnią, dramatyczną wizytę Kory. "Ja nie chcę umierać"

Lekarz zdradził ostatnią, dramatyczną wizytę Kory. "Ja nie chcę umierać"

Krzysztof Gojdź to jeden z najbardziej znanych polskich lekarzy, zajmujących się medycyną estetyczną. Jego klientkami są przede wszystkim gwiazdy polskiego show biznesu. To właśnie jemu Kora na jednej z wizyt w obliczu zbliżającej się śmierci zdradziła swój największy sekret.

Ostatnie miesiące nie były dla zmarłej artystki łatwe. Wiedziała, że choroba zniszczyła jej organizm do tego stopnia, że już niedługo czeka ją smutny koniec. Mimo to nie zaniedbała wizyt u Krzysztofa Gojdzia. Jak twierdzi lekarz medycyny estetycznej, chciała do ostatniej chwili prezentować się dobrze. Jednak to nie jedyne, co zdradziła bliskiemu przyjacielowi w klinice. Jej słowa mogą wstrząsnąć bardziej wrażliwymi czytelnikami.

Kora nie chciała umierać. Bała się śmierci

- To była osoba, która pojawia się i w sekundę roztacza magiczną aurę. Niewiele osób to ma. Gdy poznaliśmy się kilka lat temu, emanowała niezwykłą charyzmą i pozytywną energią. Zarażała nią. Przy niej nie dało się nudzić. Żałuję, że poznałem ją tak późno, bo dopiero w trakcie leczenia jej choroby nowotworowej. Przyszła do mojej kliniki, bo chciała bym zajął się jej zniszczoną i wysuszoną skórą. Była już wtedy w ciężkim stanie, a mimo to uśmiech nie schodził z jej twarzy. Miała walki zapał i wiarę, że jej się uda zwyciężyć. Często to powtarzała. - opowiadał o zmarłej piosenkarce Krzysztof Gojdź. Wspomniał, że choć artystka nie użalała się nad sobą, to w jej wypowiedziach można było dostrzec, że boi się śmierci. - Bezwzględnie się jej bała. Wypierała ją i nie chciała odchodzić. Powtarzała, że będzie walczyć do końca. - podkreśla lekarz. Ostatnie dni życia chciała spędzić jak najdalej od szpitala. Nienawidziła chodzić na badania. W relacji Gojdzia słyszymy również, że jej śmierć jest wyjątkowa ze względu na towarzyszące tej nocy całkowite zaćmienie Księżyca. - W tym jest jakaś magia - podkreśla Krzysztof Gojdź. Nikt z nas nie zna Kory takiej, jaka była naprawdę. Z relacji bliskich wyłania się nam odważna działaczka i aktywistka polityczna oraz społeczna. Chciała, by zapamiętano ją nie tylko za wygląd czy czasem kontrowersyjny wizerunek, ale przede wszystkim za słowa, którymi się dzieliła. Poza muzyką interesowało ją wiele rzeczy, była niezwykle inteligentna i ciekawa świata.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Surowa mentorka z "Projekt Lady" przerwała milczenie. Szczere o traumie z młodości
  2. Gwiazda "Top Model" się wygadała! Producenci będą wściekli
  3. Rodowicz musiała milczeć! Zostanie ukarana, jeśli powie coś o rozwodzie
  4. W Polsce upały: Nie zostawiajcie psów w autach. Apelujemy
Kora w 2011 roku. Fot. Wikimedia.org Kora podczas koncertu. Fot. Wikipedia.org. Kora Kora w "Must be the music". Fot. YouTube/
Plotek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News