Kora ostatni wywiad. Przewidziała, co się z nią stanie?
Wiadomości Pikio - 18 Grudnia 2018

Kora ostatni wywiad: Szokujące słowa artystki

Kora ostatni wywiad zdecydowała się poświęcić próbie pewnego rodzaju rozliczenia się z przeszłością. Gwiazda udzieliła go dziennikarzowi portalu Onet, który opublikował rozmowę już po odejściu genialnej wokalistki. To właśnie dziś jeszcze mocniej chwyta ona więc za serca stęsknionej za piosenkarką publiczności.

W połowie maja Paweł Piotrowicz skontaktował się z Korą, aby zapytać ją o kolejną rocznicę śmierci męża, Marka Jackowskiego. Wokalistka czuła presję związaną z faktem, iż odszedł on w wieku 67 lat, w którym ona akurat się znajdowała oraz nie zamierzała ukrywać, że bardzo za nim tęskni.

Kora ostatni wywiad Onet; Kora wywiad 2018

- Im dalej od jego śmierci, tym większy jest jego brak. Oboje robiliśmy w życiu różne rzeczy, razem i osobno, ale jednak stworzyliśmy coś, co do dzisiaj bardzo mocno daje się odczuć. Marek to był absolutnie wybitny kompozytor, a nasz duet postrzegano jako idealny. Wszystko jednak ma swój kres, co wynika nie tylko ze spraw czysto personalnych, ale i życiowych. (...) Marek umarł, mając 67 lat, zdecydowanie za wcześnie. Bardzo to przeżyłam i nie mogłam w to uwierzyć. Brakuje mi go i jako człowieka, i jako kompozytora - opowiedziała Kora, ujawniając także, jak czuła się w tamtym czasie. - Ostatnio różnie, chociaż mam od jakiegoś czasu przypływ energii i chciałabym coś zrobić lub ruszyć. Przynajmniej na tyle, na ile mogę. Ale w moim przypadku jest to walka o każdy dzień. Nie mogę jednak długofalowo niczego planować - wyznała wokalistka.

Plany, których Kora nigdy nie zrealizuje

Co ciekawe, gwiazda planowała wydanie jeszcze jednej płyty. Wiedziała bowiem, że wierni fani z niecierpliwością czekają na jej sceniczny powrót. Niestety nigdy nie zrealizuje już tego zamiaru. Słowa gwiazdy miały zasugerować publiczności, iż spodziewała się tego, co ją czekało, jednak chciała maksymalnie wykorzystywać każdy dzień. - Powiem krótko: w życiu najważniejsze jest życie. Jak się je kocha, zaczyna się je doceniać. Dziś jest to łatwiejsze niż kiedyś. Młode pokolenie chce i może bardziej otwarcie realizować swoje marzenia i korzystać z tego, że otworzyliśmy dla nich w 1989 roku granice, które dla większości z nas były zamknięte. Ja należę do pokolenia, które, powiedzmy sobie szczerze, już z półki biorą, jak to mówił mój były basista. I dlatego żyjemy już nie tak intensywnie jak kiedyś, bo się nie da. Borykamy się z różnymi dolegliwościami, ale wierzę, że życie dalej ma sens - powiedziała na podsumowanie poruszona piosenkarka.

Kora ostatni wywiad Uwaga

Fani wspominają także ostatnią rozmowę gwiazdy, którą przeprowadziła z dziennikarzami programu „Uwaga!” stacji TVN. W nim także Kora podjęła temat planów na przyszłość oraz opinii na temat swej przeszłości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Bolesne sekrety gwiazd PrzybylskaAnna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd, te dramaty rozrywają serceCzytaj dalej
- Bardzo ciężko pracowałam, taką mam konstatację, że my za dużo pracujemy. Doprowadziłam się do wykończenia totalnego, szczerze mówiąc, za mało odpoczywałam, za mało korzystałam ze świata, za mało korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam. Żyłam za mało luksusowo - powiedziała wokalistka. - Gdybym miała żyć tak jak teraz, to mogłabym żyć jeszcze tysiąc lat. Rok temu byłam jeszcze bardzo słaba. Jestem dużo silniejsza. […] Dzięki temu, że jestem w remisji, mogę robić to, to i to, a nawet myślę o pracy, o której w ogóle nie myślałam, że powstanie taka idea - dodawała gwiazda.

Kora wywiad YouTube

Fragmenty jednego z wywiadów z Korą widzowie wciąż mogą obejrzeć na platformie YouTube. Niezmiennie cieszy się on ogromną popularnością wśród internautów, którzy niezmiennie nie pogodzili się z jej odejściem.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojewódzki UPOKORZONY przez Figurskiego: „W mojej książce nie znajdziesz się nawet pod CH”
  2. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  3. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  4. Znaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
ZAMIANA
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News