Przyjaciel Kory ujawnił jej ostatni SMS

Przyjaciel Kory ujawnił jej ostatni SMS

Kora od wielu lat zmagała się z potworną chorobą, z którą ostatecznie przegrała najważniejszą batalię. Teraz jeden z jej najbliższych przyjaciół ujawnia treść ostatniej wiadomości, którą od niej otrzymał.

Krzysztof Gojdź jest lekarzem medycyny estetycznej, u którego Kora szukała pomocy już podczas leczenia nowotworu. Ich relacje bardzo szybko przybrała formę przyjaźni i często się zdarzało, że dr. Gojdź odwiedzał legendarną piosenkarką w jej domu. Często ze sobą rozmawiali na najróżniejsze tematy, również o śmierci, której piosenkarka tragicznie się bała. Teraz na swoich mediach społecznościowych i wywiadzie wspomina swoją przyjaciółkę, która niestety już nas opuściła.

Kora: jej ostatnia wiadomość do przyjaciela

Krzysztof Gojdź wspominając wokalistkę, zaznacza, że nie ważne w jak bardzo złym by była stanie, to zawsze na jej twarzy gościł uśmiech, którym zarażała wszystkich wokół. - Gdy poznaliśmy się kilka lat temu, emanowała niezwykłą charyzmą i pozytywną energią. Przy niej nie dało się nudzić. (...) Przyszła do mojej kliniki, bo chciała, bym zajął się jej zniszczoną, wysuszoną skórą. Zależało jej, by wyglądać dobrze w telewizji, bo miała wtedy nagrania do "Must Be the Music". Była już wtedy w ciężkim stanie, a mimo to uśmiech nie schodził jej z twarzy - mówił Krzysztof Gojdź. Oczywiście jak każda osoba w takiej sytuacji Kora miała momenty załamania. Jedak jak wspomina Krzysztof Gojdź, nigdy nie trwało to długo i już po chwili znowu wstawała na nogi gotowa do dalszej walki. Ten stan idealnie oddaje jej ostatni SMS, którego wysłała do swojego przyjaciela. Pomimo że pozbawiony jest słów, widać w nim, jak bardzo pogodną i radosną osobą była nawet w obliczu śmierci. - ..??❤️❤️☀️☀️?????☀️☀️❤️kora... - napisała Olga Jackowska. screen facebook.com/drkrzysztofgojdz Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jolanta Kwaśniewska zostanie w końcu babcią?! Przyłapano Olę
  2. Dramatyczny apel ojca Meghan Markle. Córka mu tego nie wybaczy
  3. Danuta Stenka żyje dzięki swoim bliskim. Otarła się o śmierć
  4. Zwierzę przez 3 dni opłakiwało zmarłe dziecko. Widok łamie serce
fot. wikipedia.org fot. wikipedia.org fot. wikipedia.org źródło: plejada.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News