Pracujący dla portalu Onet Paweł Piotrowicz opublikował właśnie nieznany wcześniej wywiad z Korą, który przeprowadził na bardzo krótki czas przed jej śmiercią. Zaskoczeni fani szybko zainteresowali się treścią rozmowy, która okazała się poruszająca, ale także niezwykle inspirująca.

W połowie maja Piotrowicz skontaktował się z Korą, aby zapytać ją o kolejną rocznicę śmierci męża, Marka Jackowskiego. Wokalistka czuła presję związaną z faktem, iż odszedł on w wieku 67 lat, w którym ona akurat się znajdowała oraz nie zamierzała ukrywać, że bardzo za nim tęskni.

Ostatnia rozmowa z portalem Onet

– Im dalej od jego śmierci, tym większy jest jego brak. Oboje robiliśmy w życiu różne rzeczy, razem i osobno, ale jednak stworzyliśmy coś, co do dzisiaj bardzo mocno daje się odczuć. Marek to był absolutnie wybitny kompozytor, a nasz duet postrzegano jako idealny. Wszystko jednak ma swój kres, co wynika nie tylko ze spraw czysto personalnych, ale i życiowych. (…) Marek umarł, mając 67 lat, zdecydowanie za wcześnie. Bardzo to przeżyłam i nie mogłam w to uwierzyć. Brakuje mi go i jako człowieka, i jako kompozytora – opowiedziała Kora, ujawniając także, jak czuła się w tamtym czasie.

– Ostatnio różnie, chociaż mam od jakiegoś czasu przypływ energii i chciałabym coś zrobić lub ruszyć. Przynajmniej na tyle, na ile mogę. Ale w moim przypadku jest to walka o każdy dzień. Nie mogę jednak długofalowo niczego planować – wyznała wokalistka.

Plany, których Kora nigdy nie zrealizuje

Co ciekawe, gwiazda planowała wydanie jeszcze jednej płyty. Wiedziała bowiem, że wierni fani z niecierpliwością czekają na jej sceniczny powrót. Niestety nigdy nie zrealizuje już tego zamiaru.

– Powiem krótko: w życiu najważniejsze jest życie. Jak się je kocha, zaczyna się je doceniać. Dziś jest to łatwiejsze niż kiedyś. Młode pokolenie chce i może bardziej otwarcie realizować swoje marzenia i korzystać z tego, że otworzyliśmy dla nich w 1989 roku granice, które dla większości z nas były zamknięte. Ja należę do pokolenia, które, powiedzmy sobie szczerze, już z półki biorą, jak to mówił mój były basista. I dlatego żyjemy już nie tak intensywnie jak kiedyś, bo się nie da. Borykamy się z różnymi dolegliwościami, ale wierzę, że życie dalej ma sens – powiedziała na podsumowanie poruszona piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Msza za Korę. W pewnym momencie ksiądz zrobił coś niewyobrażalnego
  2. Doda oddała hołd na scenie. Coś NIESAMOWITEGO, fani stanęli jak wryci
  3. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Kora
Fot. YouTube/Plotek.pl
Kora polsat
Fot. YouTube/
TVN Series
Olga Jackowska
Fot. YouTube/Uwaga! TVN

Lubisz muzykę Maanamu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Zobacz również