Kora nie ma już siły. To koniec

Kora nie ma już siły. To koniec Źródło: screen YouTube / @Must Be The Music

Olga Jackowska, popularna piosenkarka, znana szerszej publiczności pod pseudonimem Kora, nie ma już siły i postanowiła zakończyć karierę. W 2013 roku media obiegła wiadomość, że 67-letnia wokalistka walczy z rakiem.

Wierni fani Kory liczyli na to, że skoro piosenkarka czuje się teraz lepiej, to powróci na scenę i ruszy w trasę koncertową po Polsce. Tak się jednak nie stanie. Kora powiedziała, że nie ma na to siły. Ostatnio Kora razem z Glacą ze Sweet Noise nagrali nowy singiel "Człowiek". Nowy utwór rozpalił nadzieję fanów piosenkarki, którzy zaczęli wierzyć w to, że już niedługo będą mogli usłyszeć ją na żywo.

Kora kończy swoją karierę

Wokalistka powiedziała, że nie ma już siły, żeby koncertować po całym kraju, tak jak kiedyś. Jednak z uwagi na swoich fanów postanowiła zorganizować jeszcze dwa koncerty w różnych miastach i na tym zakończyć swoją karierę.

– Są plany by Kora zagrała kilka koncertów w dwóch miastach w Polsce – na północy i na południu. Wszystko po to by nie męczyć artystki wojażami po Polsce i oszczędzać jej siły, bo trasa koncertowa jest bardzo męcząca. Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej – powiedziała menedżerka Kory, Katarzyna Litwin.

Polecane artykuły:
  1. Nie żyje słynny, polski biznesmen. Wszyscy znamy jego firmę
  2. Milionom internautów pękły serca. Nagranie z 90-latką woła o pomstę do nieba
  3. Kinga Rusin ciężko chora! Nie była w stanie przyjść do Dzień Dobry TVN
Źródło: fakt24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News