Mąż Kory ujawnił jej ostatnie chwile. Płakać się chce
Wiadomości Pikio - 28 Lipca 2018

Mąż Kory ujawnił jej ostatnie chwile. Płakać się chce

Kora przez lata była jedną z najbardziej uzdolnionych, wyzwolonych i uwielbianych przez polskich słuchaczy wokalistek. Gwiazda zmarła niestety po długiej walce z ciężką chorobą, która okazała się od niej silniejsza. Jak wyglądały ostatnie chwile piosenkarki?

Olga Sipowicz odeszła w wieku 67 lat. Fanom znana była przede wszystkim jako wokalistka zespołu Maanam, który współtworzyła od 1976 roku.

Dramatyczna walka o życie

Kora zmagała się jednak niestety z poważną chorobą. Jej organizm w 2013 roku zaatakował nowotwór, z którym odważnie walczyła, poświęcając na batalię całą swoją energię oraz wszystkie pieniądze. Mąż piosenkarki, Kamil Sipowicz, którego poślubiła w 2013 roku, opowiedział właśnie o ostatnich chwilach ukochanej żony. Muzyk niezwykle teraz cierpi, jednak chciał poinformować najwierniejszych fanów żony o swej nieopisanej stracie. Jak odeszła genialna gwiazda?

Kora odeszła otoczona tym, co najbardziej kochała

- Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. (...) Ostatni miesiąc był bardzo trudny. Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać - napisał oficjalnie załamany Sipowicz, po raz ostatni żegnając żonę w przestrzeni publicznej. Fani przyznają, że opis ten wycisnął z ich oczu łzy. Przesyłają więc rodzinie wokalistki najszczersze kondolencje, do których my także się przyłączamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  2. Ostatnie słowa Kory. Nie wszystkim się spodobają
  3. Znacie go z największych polskich gazet. Dziś ujawnia koszmar, jaki musiał przejść
  4. Nie wiedzieli czy zwierzaki zaakceptują dziecko. To co zrobiły, ZASKAKUJE
Kora Fot. YouTube/
TVN SeriesKora Wokalistka Maanam w "Must be the music". Fot. YouTube/
Must Be The Music PolsatKora Kora Jackowska na 40-leciu Maanamu. ZAMIANA
Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
marek_papala10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News