Piękne. Ostatnie zdjęcie Kory, nic nie zwiastowało nieszczęścia
Jan Odyniec - 28 Lipca 2018

Piękne. Ostatnie zdjęcie Kory, nic nie zwiastowało nieszczęścia

Kora Jackowska zmarła w sobotę 28.07.2018 r. mając 67 lat. Była jedną z czołowych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Znana głównie ze swojej współpracy z zespołem Maanam, a także utworów solowych. Ogromny autorytet muzyczny, kształtujący rynek, jurorka "Must be the music", dla ludzi wyjątkowa osoba i dobry człowiek. Niedawno, bo 6 czerwca br. obchodziła swoje urodziny, z tej okazji na swoim profilu na fb wstawiła zdjęcie przedstawiające ją w sposób, w jaki ją zapamiętamy.

Była wielokrotnie nagradzana za swoją działalność artystyczną m.in. przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Bogdana Zdrojewskiego Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”, a także złotym Fryderykiem nadawanym przez Akademię Fonograficzną za całokształt twórczości. Snuła plany na przyszłość, intensywnie się rozwijając. Niestety pokrzyżowała to choroba. Wokalistka zespołu Maanam zmarła na raka jajników w wieku 67 lat.

Ostatnie zdjęcie solistki Maanam

Specjalnie dla Uwagi, Kora podzieliła się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego, jak wyglądało jej życie i co by w nim zmieniła. W tym, co mówiła, przebijały się plany i chęć życia. Zawsze była aktywna, ćwiczyła jogę i pracowała na scenie. W to, co robiła, nieustannie wkładała serce. Jednym z przełomowych momentów w życiu Olgi Jackowskiej była przeprowadzka na Roztocze do miejscowości Bliżewo. Artystka mogła odnaleźć tam spokój po bardzo intensywnym życiu, które prowadziła. Na zdjęciu, które udostępniła, możemy ją zobaczyć w pełnym słońcu siedzącą w swoim ogrodzie. W kolorowych okularach odbija się jej dom, nad którym długo pracowała, próbując nadać mu tak wyjątkowy charakter. Jest ubrana w cętkowany żakiet, a na głowie ma chustę ukrywającą brak włosów. Całość tworzy spokojną kompozycję, w pełni oddającą atmosferę, która tam panuje. Odchodząc, artystka dołączyła do grona wybitnych ludzi, którzy odeszli w 2018 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Kora przeżyła piekło. Przez 50 lat nie potrafiła o tym mówić
  3. Marta Kaczyńska nie dba o siebie, to może zaszkodzić dziecku
  4. Jak przygotować psa na dziecko
  5. Sposoby na idealnie dobrany biustonosz
Maanam fot. facebook.com/KoraMaanam Fot. facebook.com/KoraMaanam fot. facebook.com/Kora
cichopek_mroczek"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News