Można się rozpłakać z bólu. Jak rodzina Kory radzi sobie po stracie najbliższej osoby?

Można się rozpłakać z bólu. Jak rodzina Kory radzi sobie po stracie najbliższej osoby? Źródło: Wikimedia Commons/Mariusz Kubik

Kora, legendarna polska wokalistka znana z Maanam, odeszła od nas niecały rok temu. Przed kilkunastoma dniami, jej bliscy obchodzili pierwszą Wielkanoc, na której słynnej artystki zabrakło. Jak sobie poradzili z tak wielką stratą?

Kora Jackowska zmarła rankiem, 28 Lipca 2018 roku, we własnym mieszkaniu w Bliżowie. Powodem śmierci była poważna choroba - od 2014 roku wokalistka Maanam walczyła z rakiem jajników z przerzutami. Mimo długiego leczenia i prób refundacji leku przegrała walkę z chorobą, co spotkało się z wielkim poruszeniem w polskim środowisku muzycznym. Wybitną wokalistkę w ostatnim czasie wspomniała jej rodzina.

Kora wspomniana przez rodzinę

Synowa Kory, Kasia Zielonka postanowiła podzielić się na Instagramie zdjęciem z innymi członkami rodziny wokalistki. Na zdjęciu znajduje się drugi (i ostatni) mąż Kory - Kamil Sipowicz, jego syn (mąż Kasi Zielonki), oraz wnuk. Zdjęcie zostało wykonane na Roztoczu, na którym znajduje się Bliżów, miejscowość, w której zmarła słynna wokalistka. Miejsce to nie jest przypadkowe.

- Są w miejscu, gdzie zostały rozrzucone prochy Kory (cześć prochów, bo rozrzucili jeszcze w innych miejscach, które kochała, część została oczywiście w urnie) - jak zauważa z internautów.

- Trzy pokolenia - takim opisem opatrzony jest post na Instagramie.

Internauci nie ukrywają wzruszenia i chętnie komentują post, który zdobył już niemal 600 polubień.

- A w niebie Kora maluje Madonny, w kształcie serca pokazując znak na ziemi.

- Jak na tym zdjęciu brakuje Kory - komentują internautki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Swoją zmarłą żonę wspomina w mediach społecznościowych także jej mąż, który posiada konto na Instagramie. Kamil Sipowicz wstawia na portal zdjęcia z okładkami Maanam, obrazami malowanymi przez Korę, czy chwali się, żartując jak liderka Maanamu przestawia artykuły na półce sklepowej do kategorii "Top 10".

Śmierć Kory Jackowskiej

Śmierć znanej wokalistki była wielkim szokiem dla środowiska muzycznego. Kilka miesięcy przed jej odejściem, jej menadżerka poinformowała o dobrym stanie zdrowia wokalistki i zbliżającym się powrocie do studia, oraz koncertów. Jak jednak wyznała przyjaciółka Kory - stan artystki drastycznie się pogorszył w ostatnim tygodniu przed śmiercią. 

Słynny zespół w którym występowała Kora - Maanam, został niedawno reaktywowany pod nazwą Ex-Maanam. Byli muzycy zespołu będą koncertować z wokalistką Karoliną Gibki. Trasa koncertowa ma upamiętnić życie i twórczość Kory Jackowskiej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
" href="https://pikio.pl/kasia-cichopek-wzrost/" rel="follow">Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: party

Następny artykuł