Kora była jedną z największych piosenkarek w historii polskiej muzyki. Fani wciąż nie mogą przeboleć śmierci swojej ukochanej artystki. Ciężko uwierzyć, że po miesiącu od pogrzebu grób Kory wygląda właśnie tak.

Kora była wokalistką legendarnego zespołu Maanam. Artystka przez pięć lat zmagała się z nowotworem, który w końcu pokonał ją, pozbawiając nas jednego z najwspanialszych głosów w historii. Kora zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu, otoczona przez rodzinę oraz przyjaciół. Jej pogrzeb odbył się na warszawskich Powązkach 8 sierpnia o godzinie 11:00. Artystka odmówiła ostatniego namaszczenia, a cała ceremonia miała charakter świecki. Teraz po ponad miesiącu wygląd grobu Kory zaskoczył niejedną osobę.

Kora: jak po miesiącu wygląda grób piosenkarki?

Przechodząc po Powązkach widać, że fani wciąż opłakują Korę. Na jej grobie widzimy dziesiątki zniczy oraz mnóstwo kwiatów. Jest to oczywiście zasługa wiernych fanów. Każdego dnia przybywają kolejne znicze oraz kwiaty, a te, które się wypaliły, są regularnie usuwane.

Widać przez to, że fani wciąż pamiętają o swojej idolce, której przeboje stały się nieśmiertelne. Dosłownie cały grób jest pokryty kwiatami i zniczami, których cały czas przybywa. Wiele gwiazd po śmierci bardzo zyskuje na popularności, jednak rzadko kiedy przekłada się to na taką dbałość o swojego idola, który opuścił ten świat. Rodzina Kory i jej przyjaciele bez wątpienia są wzruszeni widokiem jej grobu. Tym bardziej, że niektórzy wielbiciele pozostawili również liściki oraz zdjęcia artystki.

Ile lat miała Kora?

Kora była najmłodszym dzieckiem w ubogiej i wielodzietnej rodzinie, co doprowadziło do tego, że musiała zostać oddana do domu dziecka. Artystka urodziła się 8 czerwca 1951 w Krakowie. W dniu śmierci miała 67 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Brooke z „Moda na sukces” przesadziła z operacjami. Wygląda dziś potwornie
  2. WRESZCIE! Wiemy dokładnie jaką kwotę odszkodowania ma dostać Tomasz Komenda
  3. Kolejny właściciel przerywa milczenie. To może być koniec Kuchennych Rewolucji

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca


14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

źródło: se.pl

loading...

Zobacz również