Chylińska totalnie odleciała! Tego byście się po niej nie spodziewali

Chylińska totalnie odleciała! Tego byście się po niej nie spodziewali

Kora odeszła, ale na zawsze pozostanie w pamięci Polaków. Co ma z nią wspólnego inna, polska artystka? Agnieszka Chylińska z całą pewnością jest jedną z najbardziej barwnych i wyjątkowych postaci polskiej sceny muzycznej. Od dłuższego czasu w jej życiu panuje gorący czas, przez co niejednokrotnie zaskakuje swoich fanów. Po raz pierwszy jednak sprawiła, że opadły nam szczęki!

Agnieszka Chylińska totalnie odleciała! Czy można tak powiedzieć? Oczywiście, zważywszy na to, co niedawno zrobiła. Wokalistka nie raz i nie dwa zaskakiwała nas rozmaitymi eksperymentami tak w życiu prywatnym, jak i artystycznym. Jednakże tym razem zrobiła coś, czego po niej byśmy się absolutnie nie spodziewali.

Agnieszka Chylińska: kobieta buntu i sztuki

Agnieszka Chylińska swoje życie poświęciła przede wszystkim muzyce. Oddawała jej się w całości, eksperymentując w czasie swojej kariery z różnymi gatunkami. Kilka lat temu zaprezentowała nam wizerunek seksownej, wyciszonej matki i żony - teraz wróciła do swoich korzeni. Na powrót stała się zbuntowana, sukienki i szpilki zamieniła na luźne ciuchy, a blond włosy ścięła i postawiła na krótkiego, kolorowego irokeza. Czy kiedy mówimy o tak dynamicznej i energetycznej kobiecie, możemy w ogóle stwierdzić, że jest ona w stanie czymś jeszcze nas zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Agnieszka poszła w eksperymentach ze swoim wizerunkiem o krok dalej. Dotychczas na wszelkich nagraniach pojawiała się z niebieskim irokezem, teraz przefarbowała go na... różowo! DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie byłoby w tym może niczego zdumiewającego, gdyby nie fakt, że kolor różowy kojarzy nam się raczej z grzecznymi, słodkimi i ułożonymi dziewczynkami, a nie z kobietą, której życie najlepiej opisuje słowo: "bunt". Kiedy zobaczyliśmy wokalistkę w tej odsłonie - dosłownie opadły nam szczęki!

Zupełnie jak... Kora!

Fani wokalistki są zachwyceni jej nową odsłoną i absolutnie nie uważają, żeby piosenkarka nie trafiła z nową stylizacją. Jurorka Mam talent może liczyć na ich ogromne wsparcie. Do tego wielu uważa, że w nowej odsłonie artystka przypomina... Korę. Chylińska na pewno cieszy się z porównania do zmarłej niedawno artystki. Wszyscy wiemy, że Kora również przez całe życie wyrażała bunt i do końca poświęcała się muzyce. Miło patrzeć na to, że fani wciąż pamiętają i o niej. Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska po metamorfozie, fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje aktorka kultowego serialu na TVP. Wszyscy ją kochali
  2. Szokujący film o kobietach polskiego Kościoła! Kontrowersyjny reżyser ostro namiesza
  3. Po 20 latach „Świat według Kiepskich” znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Źródło: jastrzabpost.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News