Już jest potwierdzenie męża Kory! To bardziej upamiętni piosenkarkę, niż pomnik przy jej grobie

Już jest potwierdzenie męża Kory! To bardziej upamiętni piosenkarkę, niż pomnik przy jej grobie Źródło: youtube/uwaga_tvn/

Kora była wielką gwiazdą. Jej bliscy, ale i fani wciąż nie potrafią pogodzić się z jej odejściem, które mimo upływu czasu boli tak samo. Teraz wokalistka zostanie uhonorowana w szczególny sposób. Nawet pomnik nie byłby tak wspaniałą pamiątką.

Kora zostanie upamiętniona w chyba najlepszy sposób, co oficjalnie potwierdził jej mąż. Zdradził, że jest to nie tylko pomysł, ale już projekt, który niebawem będzie realizowany. Wielbiciele artystki nie mogą się doczekać, kiedy ujrzą efekty pracy. Ciężko wyobrazić sobie lepszą pamiątkę po ukochanej żonie, przyjaciółce, wokalistce.  

Dzięki temu Kora zostanie pięknie upamiętniona. Mąż artystki wszystko potwierdził 

Już od dłuższego czasu w mediach pojawiały się nieoficjalne doniesienia o filmie biograficznym zmarłej w ubiegłym roku wokalistki Maanamu. Plotki wciąż jednak nie spotykały się z żadną reakcją ze strony bliskich Kory, dlatego nikt nie przyjmował ich za pewne informacje.

Dopiero niedawno mąż wielkiej gwiazdy, Kamil Sipowicz, wyznał, że wszelakie pogłoski są prawdą i rzeczywiście pracuje nad projektem filmowym, upamiętniającym jego żonę. Jak się okazało, o życiu artystki powstanie nie jeden, a dwa filmy: dokumentalny i fabularny. Twórcy nie informują jednak, czy będą one dotyczyły całego jej życia czy wybranego okresu. Na takie wieści fani Kory długo czekali, a teraz pozostaje im jedynie wyczekiwać dnia pierwszej premiery. Nie wykluczone, że będzie ona powiązana z wybraną datą. Niektórzy podejrzewają, że będzie to dzień jej urodzin bądź śmierci.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kto zagra wielką gwiazdę? 

Choć oficjalne potwierdzenie Sipowicza pojawiło się zupełnie niedawno, chwilę później mogliśmy usłyszeć o pierwszych przeciekach dotyczących aktorki, która będzie miała możliwość zagrać główną rolę. Wstępnie mówi się o Oldze Bołądź oraz Magdalenie Cieleckiej, jednak informacje nie spotkały się jeszcze z potwierdzeniem ani zaprzeczeniem ze strony twórców.  

- Padają różne propozycje, ale nie będę wymieniał konkretnych nazwisk. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek mógł zagrać Korę. Musi to być bardzo dobra aktorka, jakaś szamanka - wyznaje Kamil Sipowicz. 

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie
  4. Dieta zupowa jest niesamowita! Nadzwyczajne efekty robią wielkie wrażanie na wszystkich
  5. Ledwo trzymała się na nogach, gdy ludzie rozpoznawali jej twarz aż przystawali. To wielka gwiazda disco polo!
  6. Policja przekazała pilne wieści dot. akcji ratunkowej chłopca nad polskim morzem w Polsacie. Niestety, są najgorsze z możliwych

Źródło: gazeta

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu