Kamil Sipowicz dobrze się bawi z 30 lat młodszą partnerką. Robi rzeczy, które wyciskają z fanów Maanamu łzy

Kamil Sipowicz dobrze się bawi z 30 lat młodszą partnerką. Robi rzeczy, które wyciskają z fanów Maanamu łzy Źródło: youtube/ biuroliterackie

Kora i Kamil pobrali się w 2013 roku i do ostatnich dni tworzyli niezwykle dobraną parę. Rozdzielić ich była w stanie tylko śmierć artystki i choć Sipowicz długo nie mógł się pozbierać, teraz wiele wskazuje na to, że już o niej zapomniał.

Kora była najważniejszą kobietą w jego życiu, przy której trwał do ostatniej chwili. Każdego dnia wspierał ją w walce z chorobą, a gdy jej los był już tragicznie przesądzony nie mógł się z tym pogodzić. Po śmierci wokalistki walczył o to, by wciąż o niej mówiono, a on sam regularnie ją wspominał i próbował upamiętnić w godny dla niej sposób. Tymczasem fani przeżyli szok, widząc, że najwyraźniej już pogodził się ze stratą żony, a nawet zapomniał o ukochanej. 

Kora była dla niego najważniejsza. Sipowicz zapomniał o niej przy 30 lat młodszej partnerce? 

Minęło kilka dobrych lat, nim u boku Kamila Sipowicza zaczęła pojawiać się tajemnicza kobieta. Wdowiec długo pozostawał sam, próbując się uporać po stracie ukochanej Kory. Nie krył ciągłego żalu, dlatego tym większy szok przeżyli fani Maanamu, widząc, że w jego życiu pojawiła się niejaka Sylwia - młodsza o niemal 30 lat partnerka. 

Szybko okazało się, że świeża relacja jest dość poważna, a jakiś czas temu para nawet wybrała się na bajeczne wakacje do Hawany, gdzie wspólnie cieszyli się z promieni słońca i ciepłej wodą. Zdjęciami z kubańskiego odpoczynku Sipowicz chętnie chwalił się w sieci, co jednak nie każdemu się spodobało. Wielu fanów Kory wprost stwierdziło, że Kamil najwyraźniej zapomniał już o artystce, a teraz cała jego uwaga skupia się jedynie na nowej kochance. Pisarz stara się nie zdradzać zbyt wiele ze swojego życia, dlatego mimo tak wielu negatywnych opinii milczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ 

O tajemniczej Sylwii opowiedział krótko jakiś czas temu, zdradzając, że kobieta niespodziewanie pojawiła się w jego życiu i nie spodziewał się uczucia, które między nimi się zrodziło. Niemniej, choć obserwatorzy spekulują jakoby zapomniał już o zmarłej żonie, on wciąż krąży wokół niej myślami, ale jednocześnie stara się zacząć układać swoje życie od nowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

- Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. (...) Sylwia i ja chcieliśmy podziękować tym z Państwa, którzy przysyłają nam przyjazne, czułe i budujące słowa - mówił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Mało kto wie, po co jest otwór w zawleczkach napojów w puszkach. Mają niezwykłe zastosowanie
  4. Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco
  5. Nikt nie wiedział o ogromnym cierpieniu gwiazdy "M jak miłość", walczy z poważną chorobą. Dopiero co widzieliśmy ją na ekranie

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News