Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające

Po roku od śmierci Kory, Sipowicz ma nową kobietę. Dwa razy młodsza, kulisy ich związku są porażające Źródło: Wikipedia

Kora odeszła 28 lipca 2018 roku po walce z poważną chorobą. Mąż wokalistki bardzo przeżył stratę, jednak nie chciał zamykać się na kolejną miłość. Jak się właśnie okazało, Kamil Sipowicz spotyka się obecnie z nową partnerką, która jest od niego znacznie młodsza. Kulisy ich związku mogą zadziwiać.

Kora i Kamil Sipowicz stanowili bardzo zgrany, szczęśliwy związek. Śmierć wokalistki po długiej walce z chorobą przerwała niestety ich wspólne szczęście. Mąż zmarłej gwiazdy nie ukrywał, że jej odejście było dla niego ogromnym ciosem. Jednocześnie nie zamierzał jednak poddawać się i zamykać na nową miłość.

Kora odeszła, ale Kamil Sipowicz nie chciał zostać sam

Dość niespodziewanie w wywiadzie przeprowadzanym przez Monikę Jaruzelską, Sipowicz przyznał, że obecnie z kimś się spotyka. Muzyk został o to zapytany, gdyż na jego profilu na Facebooku pojawiła się adnotacja, że jest "w związku". Chociaż nie chciał ujawnić wielu szczegółów relacji, podkreślił, iż Kora na pewno chciałaby, aby nie był sam i mógł kogoś znów pokochać.

- Można kochać dwie osoby. Uważam, że miłość jest niepodzielna. Miłość zaczyna się od miłości, tak jak Kora powiedziała, i można kochać wiele osób. Chyba wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - powiedział Kamil Sipowicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekło zdjęcie ślubne Anny i Bronisława Komorowskich. Uroda młodej Anny zwala z nóg
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Kim jest nowa wybranka Sipowicza?

Dziennikarzom "Super Expressu" udało się ustalić, że wybranką męża zmarłej Kory jest ok. 30-letnia Sylwia. Kobieta jest więc o połowę młodsza od Sipowicza. Duże emocje może budzić też fakt, iż Sylwia była ponoć przez lata ogromną fanką Kory. Jak twierdzą osoby z otoczenia muzyka, nową miłość znał jeszcze za życia żony, jednak wówczas łączyła ich oczywiście jedynie przyjaźń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji my już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News