Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok Źródło: Wikimedia Commons/Herrzipp

Kora zmarła już ponad rok temu, jednak wielu Polaków nie zapomniało o odwiedzeniu grobu swojej ulubionej artystki. Ci którzy przyszli niedawno zostawić znicz, na pewno musieli się poważnie zdziwić, gdy zobaczyli, co znalazło się na miejscu jej spoczynku.

Kora była cudowną artystką, której śmierć wstrząsnęła całą Polską. Jej grób niemal codziennie odwiedzają inni muzycy oraz rozżaleni fani. Pomnik artystki znacznie wyróżnia się na tle innych nagrobków, głównie dzięki nietypowym ozdobom. Teraz jednak na miejscu spoczynku artystki pojawiło się coś, co zetnie z nóg niejednego odwiedzającego cmentarz.

Grób artystki wyróżnia się na tle innych na cmentarzu

Obok grobu znanej artystki nie da się przejść obojętnie - jest równie nieszablonowy, jak jej twórczość. Wiadomo, że w ostatnich chwilach życia, Kora bardzo ceniła sobie bliskość natury - dlatego nie dziwiły liczne rośliny, zdobiące jej miejsce spoczynku.

Na nagrobku znajduje się także stelaż, a w samym jego centrum jest wizerunek zmarłej gwiazdy. Wokół stelaża posadzono bluszcz, a także wiele gatunków kwiatów. Na tablicy pamiątkowej znajdował się napis "Miłość to wieczna tęsknota" co jest cytatem z utworu "Anioł" zespołu Maanam, w którym śpiewała artystka. Nie to wszystko jednak wywołuje największe zdziwienie. 

Kora na swoim grobie ma bardzo nietypową instalację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz tego, tuż przy nagrobku wokalistki znalazła się skrzynka na listy od fanów jej twórczości. Zainstalowano także karmnik dla wiewiórek. Tuż obok grobu zainstalowano duży, czerwony karmnik dla ptaków, przyozdobiony kolorowymi wstążkami oraz rysunkami. W karmniku znalazł się chleb, świeże owoce, oraz miseczki z wodą dla zwierząt. Taka decyzja z pewnością zdziwi wiele osób 

Nie było łatwo uzyskać zgody na postawienie karmnika w tym miejscu. Jak podaje "Super-Express" mąż artystki, Kamil Sipowicz, aby postawić obiekt, musiał poprosić o zgodę administratora powązkowskiego Cmentarza Wojskowego. Fanom bardzo spodobała się karmnik, jak i cała koncepcja grobu "bliskiego z naturą". Przyznają, że nagrobek artystki jest jedyny w swoim rodzaju, czyli dokładnie taki jak sama Kora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor Polsatu zmarł tragicznie i osierocił jedyną córkę. Do dziś opłakują go miliony Polaków. Jego córka wyrosła na ZJAWISKOWO piękną kobietę
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. Igor Herbut właśnie został ojcem! Pokazał zdjęcie, znana jest też płeć
  4. Kolejna porażająca wizja Jackowskiego. Jasnowidz mówi, co tata zrobił Dawidkowi w samochodzie, zbledniecie
  5. Owsiak oficjalnie dziękuje rządowi PiS. Chodzi o Pol'and'Rock Festival
  6. Koszmar na Gubałówce. Koń kopnął 7-letnie dziecko w twarz

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News