Mąż Kory właśnie podjął rozrywającą serce decyzję. Tak teraz będzie wyglądał grób artystki

Mąż Kory właśnie podjął rozrywającą serce decyzję. Tak teraz będzie wyglądał grób artystki Źródło: Wikimedia Commons/Kontrola

Kora odeszła prawie rok temu, jednak pamięć o niej pozostaje wciąż żywa w sercu fanów i najbliższych jej osób. W ostatnim czasie jej mąż Kamil Sipowicz podjął wzruszającą decyzję o upamiętnieniu zmarłej żony w wyjątkowy sposób. Tak już niedługo będzie wyglądał jej grób.

Kora odeszła 28 lipca 2018 roku po wyczerpującej walce z chorobą. Rodzina, przyjaciele i fani tej wybitnej artystki do dziś nie mogą pogodzić się z jej odejściem. W ciągu ostatnich miesięcy zainicjowano liczne wydarzenia, które miały upamiętnić zmarłą wokalistkę. Należy się spodziewać, że rocznica śmierci Kory również zostanie odpowiednio uczczona.

Kora spoczęła na warszawskich Powązkach, gdzie odprowadziła ją najbliższa rodzina oraz tłumy wielbicieli. Dziś grób artystki jest odwiedzany przez wiele osób, które zachwycają się dziedzictwem, jakie po sobie zostawiła. Z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci mąż wokalistki, Kamil Sipowicz podjął decyzję, aby upamiętnić swoją ukochaną w wyjątkowy sposób.

Kora wciąż żyje w pamięci najbliższych. Kamil Sipowicz podjął poruszającą decyzję

Kamil Sipowicz zadbał o to, aby grób żony był oryginalny. Kora była w końcu niepowtarzalną artystką, która w nieszablonowym podejściu do życia nie miała sobie równych. Jak dowiedziały się media, już wkrótce nagrobek Kory wzbogaci się o nowy element. Mąż artystki podjął właśnie decyzję o dodaniu kolejnego, wzruszającego elementu.

Jak dowiedziały się media, już wkrótce na Powązkach będzie można zobaczyć wyjątkową rzeźbę upamiętniającą Korę. Instalacja pojawi się już wkrótce i z pewnością zachwyci fanów artystki. Kamil Sipowicz przekonuje, że najnowszy akcent będzie bardzo oryginalny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tak będzie teraz wyglądał grób Kory

Instalacja, która już wkrótce pojawi się przy nagrobku Kory, będzie niezwykle oryginalna. Tak wynika z wypowiedzi Kamila Sipowicza:

- Mieliśmy pomysł, żeby tę instalację zrobił Paweł Althamer, światowej sławy artysta i najpierw zrobiliśmy gablotę, którą pomalowałem, a później karmnik. On teraz pracuje nad rzeźbą, więc rodzina Althamerów jest w to zaangażowana, bo pomaga mu brat, a syn zrobił słynny mural na Nowym Świecie - wyznał w rozmowie z mediami mąż artystki.

Można się spodziewać, że nie jest to ostatni twórczy akcent, który upamiętni artystkę w przestrzeni publicznej. Kora do dziś jest inspiracją dla bardzo wielu osób. Na jej cześć powstał między innymi mural, który cieszy oczy mieszkańców Warszawy i zmienia swój wygląd w zależności od pór roku. 

  1. Oficjalne: Właśnie ogłoszono niespodziewaną dymisję w rządzie PiS!
  2. TVN: Publiczna egzekucja w Kostrzynie, mordowali na oczach tłumu. Zatrzymano już podejrzanych
  3. Ujawniono, ile zarabia Jurek Owsiak! Jest konkretna kwota
  4. Polsat ujawnił prawdę, od której chce się wymiotować. Oto jak ohydnie wykorzystali śmierć Szymonka
  5. Wojciech Cejrowski zdruzgotany. Nie żyje bardzo bliska mu osoba

źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu