Kora szczerze
youtube.com Must Be The Music Polsat
Monika Majko - 19 Maja 2020

Polska wokalistka ujawnia, co jej powiedziała Kora. Wyjątkowo szczere słowa

Kora Jackowska była jedną z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Niezwykła wokalistka swoją twórczością zachwyciła tysiące osób, a dla wielu młodych artystów stanowiła inspirację i wielki autorytet. Jedna z polskich piosenkarek wspomniała szczere słowa, które usłyszała od zmarłej w 2018 roku gwiazdy.

Kora Jackowska zmarła 28 lipca 2018 roku, jednak pamięć o niej jest wciąż żywa nie tylko wśród największych fanów legendarnej wokalistki zespołu Maanam, ale również jej kolegów po fachu. Jedna z polskich wokalistek wspomniała w wywiadzie szczere słowa, które usłyszała od zmarłej gwiazdy. Wypowiedź Kasi Moś poruszyła wielbicieli artystki.

Kora zmarła w 2018 roku, jej śmierć pogrążyła wielu Polaków w żałobie

Kora czyli Olga Jackowska-Sipowicz była postacią niezwykle barwną i kontrowersyjną, która na zawsze zapisała się na kartach historii polskiej sceny muzycznej. Oprócz ogromnego talentu wokalnego, fani artystki doceniali przede wszystkim jej szczerość i bezkompromisowość, którą prezentowała m.in. jako juror w programie "Must be the music" emitowanym na antenie stacji Polsat.

Rozmrażanie mięsa nie jest tak łatwe jak się wydaje. Trzeba pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzieRozmrażanie mięsa nie jest tak łatwe jak się wydaje. Trzeba pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzieCzytaj dalej

Kilka lat temu jedną z uczestniczek muzycznego show Polsatu była Kasia Moś. Młoda wokalistka wspomniała w jednym z wywiadów spotkanie z Korą Jackowską, którą darzyła ogromnym szacunkiem. Słowa legendarnej artystki poruszyły ją do głębi.

– Ja wspominam Korę bardzo dobrze. Ona miała w sobie taką prawdę. Co myślała, to powiedziała. To może być bolesne dla tego, kto dostaje jakąś uwagę. Ale z drugiej strony jaka to jest wartość, że ktoś taki powie nam prawdę i nas oceni – wyznała Kasia Moś.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceMinisterstwo Zdrowia oficjalnie powiedziało, co z koloniami dla dzieci. Rodzicom opadają ręceCzytaj dalej

Kora słynęła ze swojej szczerości, dla wielu osób była ogromnym autorytetem

Kasia Moś bardzo dobrze wspomina konfrontację z Korą. Choć była przygotowana na różne scenariusze, okazało się, że trafiła w gust ekscentrycznej legendy polskiej piosenki. To było dla młodej wokalistki wielkie wyróżnienie, które do dziś wspomina z ogromnym ciepłem.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

– Ona miała niezwykłą osobowość. Moją piosenkę Kora oceniła dobrze. Była dość przychylna mojej osobie, co też było dla mnie ważne i zaskakujące, bo przecież mogło być zupełnie inaczej – wyznała poruszona Kasia Moś.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Andrzej Duda apeluje do wszystkich Polaków. Chodzi o pieniądze rodaków
  4. Joanna Koroniewska przyłapana, w sieci pojawiły się zdjęcia. Fani zdegustowani, jak mogła?
  5. Bartas Szymoniak miał wygrać listę Trójki? Dramatyczny apel
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Każdy byłby zaniepokojony widząc takie jajko w swoim ogródkuZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News