Najbliżsi Kory nie chcą milczeć. Ujawnili jak wyglądało ostatnie pożegnanie artystki

Najbliżsi Kory nie chcą milczeć. Ujawnili jak wyglądało ostatnie pożegnanie artystki Źródło: .

Kora odeszła w otoczeniu najbliższych osób, które mocno przeżyły jej odejście. Choć od śmierci wielkiej artystki minął ponad rok, jej postać wciąż budzi wielkie emocje, a opis ostatniego pożegnania może wzbudzić jeszcze większe. To koszmar, którego nie można sobie wyobrazić.

Kora nawet po śmierci uchodzi za niekwestionowaną królową polskiej sceny muzycznej. Jej utworów słuchały tysiące fanów, którzy po dziś dzień nie potrafią zrozumieć, dlaczego okrutna choroba zabrała ją tak wcześnie. Bliscy, którzy nie zamierzali milczeć, postanowili ujawnić jak wyglądało ostatnie pożegnanie. 

Kora odeszła w gronie najbliższych. Bliscy zdradzili, jak wyglądało ostatnie pożegnanie 

Przez ostatnie chwile przed śmiercią rodzina i przyjaciele nie odstępowali Kory na krok. Wokalistka odeszła 28 lipca w domu na Roztoczu. Choć ostatnie lata życia były dla niej okrutnie bolesne, a bezwzględny nowotwór stopniowo odbierał jej siły, ostatnie dni mogła już jedynie cieszyć się wsparciem najbliższych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż artystki, Kamil Sipowicz, ujawnił, że niedługo przed najgorszym wszyscy przeczuwali, że koniec jest blisko. Kora była wyraźnie wycieńczona, aż w końcu odeszła nad ranem zaznając spokoju. Wtedy rozpoczęły się przygotowania do ostatniego pożegnania. Skompletowano strój, zadbano o dodatki, zapalono świecie i spędzono najsmutniejsze w ich życiu chwile. 

- Zrobili rundkę po pokojach, by skompletować ubrania (...) Wygrał zestaw najbardziej współczesny. Dopasowane czarne spodnie, do tego czarny golf, na wierzch kolorowy żakiet i turban na głowę (...) Ostatnio pokochała chińską czerwień. Włożyli jej na palec pierścień w tym kolorze (..) Z ogrodu syn przyniósł lilię. Zapalili świece, zaczęli czuwanie. Do domu przyszło kilku zaprzyjaźnionych z Korą i Kamilem sąsiadów z Roztocza (...) Wreszcie przyjechali ją zabrać z firmy pogrzebowej. Ktoś przypadkiem coś nacisnął. Włączył pieśni tybetańskich mnichów. Nawet ci faceci chyba się wzruszyli - pisano na łamach "Wysokich Obcasów" po szczegółowych wyznaniach Sipowicza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Niewielu wiedziało, że mąż Kory spisywał w dzienniku ostatnie lata z koszmarną chorobą. Przyznał, że być może przyjdzie taki dzień, w którym postanowi wydać swoje pełne żalu i cierpienia zapiski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Teraz boją się spać. Zobaczyli co ukryta kamera szpiegująca nagrała w nocy w ich domu
  4. Nigdy nie dodawaj mleka do kawy, ani nie jedz jajek z ziemniakami. Fatalne dla zdrowia połączenia
  5. Ukryta kamera nagrała co tata robi z 4-letnią córką w jej pokoju. Gdy mama zobaczyła nagranie, natychmiast musiała zareagować

Źródło: viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News