Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób

Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób Źródło: youtube.com/Uwaga! TVN

Kora jako wielka artystka jest po swojej śmierci jeszcze bardziej szanowana przez spuściznę, jaką po sobie zostawiła. Do tej pory pamięć o piosenkarce była żywa i pozytywna. Najnowsze doniesienia pokazują jednak co innego. Internauci są pewni - to niewybaczalne.

Kora, mimo że odeszła ponad rok temu, nadal jest żywa we wspomnieniach fanów, artystów i rodziny. Pamięć o niej pielęgnowana jest dzięki pomnikom, muralom czy też recitalom. Teraz doszło do czegoś, co zbulwersowało opinię publiczną.

Kora zajęła całą ścianę budynku w centrum Warszawy

Piosenkarka, która odeszła 28 lipca 2018 roku po długiej walce z nowotworem sprawiła, że w sercach wielu pojawiła się ogromna wyrwa. Aby pielęgnować pamięć o niej i by jej oblicze zawsze było kolorowe i spontaniczne jak ona sama, jeden ze stołecznych artystów postanowił wykonać mural. Malowidło jest iście wyjątkowe, ponieważ nie tylko idealnie odwzorowuje twarz Kory. Liście zmieniające się z każdą porą roku mają wyglądać jak zmieniająca się fryzura piosenkarki.

Bruno Althamer odpowiedzialny za mural odsłonił oficjalnie swoje dzieło w styczniu tego roku. Znajduje się w Warszawie przy ul. Nowy Świat 18/20. Można go podziwiać na tyłach Pałacu Branickich. Wiele osób miało początkowo nadzieję, że dzieło nie będzie w zasięgu zainteresowań lokalnych chuliganów - mocno się mylili. Nie wiadomo, w którym dokładnie momencie, prawdopodobnie w nocy z 10 na 11 października mural został zniszczony.

"Zbiera się tam szemrane towarzystwo"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wydawałoby się, że mural zostanie zamazany czarnymi sprejami, oblany farbą czy jeszcze gorzej zniszczony. Jednak nawet mały napis ciągnący się od nosa piosenkarki do je ust mocno szpeci dzieło Bruna Althamera. Sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb, sprawcy na tę chwilę jeszcze nie złapano. Z tego, co piszą osoby w mediach społecznościowych, w tamtych okolicach nie ma kamery, która mogłaby uchwycić potencjalnego wandala.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała NOWE zdjęcie. Opis rozdziera serce
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Co za gnojki! Ostatnio jak byłam, wyrzucałam butelki po piwie i innych trunkach. Niestety zbiera się tam szemrane towarzystwo z okolicznych pubów. Kamery powinni zainstalować albo ogrodzenie pod prądem - pisze jedna z internautek.

- Poproście ładnie Bruno to zreperuje, a tak przy okazji jakby była kamera to tego ...#%€¥.... byśmy złapali!!! Trzeba się nad tym zastanowić - kolejna z kobiet zauważyła, że miejsce nie jest odpowiednio zabezpieczone.

Fot. party.pl/Marcin Kobiałka/

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił żonę. Sekta odebrała mu wszystko
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News