Dwa dni przed śmiercią Kora ostatkiem sił wypowiedziała wstrząsające słowa. Jej siostra dopiero teraz była w stanie to ujawnić

Dwa dni przed śmiercią Kora ostatkiem sił wypowiedziała wstrząsające słowa. Jej siostra dopiero teraz była w stanie to ujawnić Źródło: Wikimedia Commons/Herrzipp

Kora w swoich ostatnich chwilach wypowiedziała zdanie, które wstrząsnęło całą jej rodziną. Musiał minąć ponad rok od śmierci charyzmatycznej wokalistki, żeby jej siostra podzieliła się tą historią z fanami gwiazdy. Będą ogromnie wzruszeni.

Kora zmarła 28 lipca w 2018 roku. Mimo że minął już ponad rok od jej śmierci, fani ciągle pamiętają o ulubionej wokalistce. Praktycznie codziennie grób gwiazdy na Powązkach jest przyozdabiany świeżymi kwiatami. Przez ten czas wiele szczegółów na temat ostatnich chwil życia Kory nie było ujawnianych opinii publicznej. W końcu siostra wokalistki postanowiła się podzielić jednymi z ostatnich słów, jakie ta wypowiedziała zanim odeszła.

Kora wypowiedziała przerażające słowa 

Kora zmarła w otoczeniu rodziny i swoich zwierząt, w domu w Bliżowie. Kiedy wiadomo było, że z wokalistką jest coraz gorzej, zaczęła wypoczywać w domu w otoczeniu najbliższych. O siedem lat starsza od wokalistki siostra, zdobyła się na odwagę, aby podzielić się słowami, jakie wypowiedziała Kora Jackowska niedługo przed śmiercią.

- Dwa dni przed śmiercią, kiedy praktycznie była nieprzytomna, ocknęła się i powiedziała, że widzi ich wszystkich: mamę, tatę [...], że czekają na nią - relacjonowała siostra artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To był moment, w którym rodzina zdała sobie sprawę, że nadzieje na przeżycie wokalistki są nikłe. Kora zaczęła się spodziewać swojej śmierci, a to nie jest dobrym znakiem w przypadku osób ciężko chorych. Siostra wokalistki, Anna, w wywiadzie podzieliła się jeszcze wieloma innymi szczegółami z życia Kory.

Siostra Kory podzieliła się szczegółami z życia Kory. Artystka miała trudne dzieciństwo

Zarówno Anna, jak i Kora miały wyjątkowo trudne dzieciństwo. Z powodu przedwczesnej śmierci rodziców obie trafiły do sierocińca. Ponadto ich starsi bracia zmarli z powodu alkoholizmu. W sierocińcu wokalistka była molestowana przez księdza, o czym opowiadała jako 60-latka w utworze "Zabawa w chowanego". Odcisnęło to na niej ogromne piętno.

- To tkwi głęboko. Wrosło w psychikę, jak tatuaż wrasta w skórę - mówiła wokalistka lata przed śmiercią.

Dzisiaj grzeje: 1. 10 milionów Polaków może spodziewać się rekordowej podwyżki emerytur i rent. Wiemy komu się należy i ile
2. Biedronka nie płaci podatków w Polsce? Resort ujawnił zaskakujące dane

W międzyczasie mąż Kory przyznaje, że po śmierci małżonki miewał myśli samobójcze. Ratuje go jednak myśl, że wokalistka Maanamu by tego nie chciała. Kamil Sipowicz nie ukrywa, że nie ma dnia, kiedy nie myślałby o swojej żonie. Dlatego dba o jej grób i przygotowuje film dokumentalny o ukochanej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. U Rydzyka przeszli samych siebie, tak skandaliczne słowa, że aż trudno uwierzyć. Naubliżali społeczności LGBT
  4. Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News