Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję

Loska w śpiączce usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję Źródło: .

Kora była wokalistką, która zapisze się w historii polskiej muzyki jako prawdziwa ikona. Choć od jej śmierci minął już prawie rok, fani nie zapominają o jej dorobku i przypominają go przy każdej możliwej okazji. Gienek Loska, który przebywa ciągle w śpiączce, usłyszał o śmierci Kory. Żona zdradziła jego wstrząsającą reakcję.

Olga Jackowska odeszła pod koniec lipca ubiegłego roku. Świat muzyki poważnie opłakiwał stratę wokalistki grupy "Maanam". Jednym z tych których niesamowicie poruszyła śmierć wokalistki, był Gienek Loska, zwycięzca pierwszej edycji programu "X-Factor". Aktualnie pogrążony w śpiączce muzyk przebywa w swoim domu, pod troskliwym okiem rodziny. Mama piosenkarza podkreśla że jej syn potrzebuje wielu ćwiczeń, na skutek czego sama nie dałaby rady przeprowadzać rehabilitacji i jest zdana na pomoc innych ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora wywołała emocjonalną reakcję w Losce

Dzięki pomocy innych ludzi, muzyk wraca do zdrowia, reaguje na bodźce takie jak dotyk i światło. Jego żona oraz matka często mówią do mężczyzny i są pewne, że on je słyszy. Skąd pewność kobiet? W dużej mierze dzięki jego reakcji na informację o śmierci Kory.

Gdy piosenkarka umierała, muzyk znajdował się w szpitalu, pogrążony w śpiączce i pozornie nieświadomy tego co dzieje się wokół niego. Jego żona, Agnieszka Stawicka, postanowiła przekazać mu smutne wieści. Żona w udzielonym ostatnio wywiadzie dla portalu wp.pl, ujawniła, że na informację o tym, że Kora odeszła, muzykowi w śpiączce podskoczyło ciśnienie, zaczął gwałtownie oddychać oraz otworzył oczy.

Gienek podciągnął ręce i nogi. Zdaniem żony, Loska bardzo przeżył śmierć piosenkarki, skoro wywołało to w nim tak mocną reakcję. Kobieta podkreśla, że przecież się znali. Aktualnie muzyk znajduje się w domu, lecz jeszcze nie mówi. Przechodzi rehabilitacje, która ma mu pomóc z odzyskaniu zdrowia po udarze. Nie wiadomo, jak długo będzie potrzebował opieki i rehabilitacji.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu