Mąż Kory przerywa milczenie. Puściły mu nerwy, nikt sobie nie wyobrażał, że zareaguje w podobny sposób

Mąż Kory przerywa milczenie. Puściły mu nerwy, nikt sobie nie wyobrażał, że zareaguje w podobny sposób Źródło: instagram/kamil sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz byli ze sobą dopóki piosenkarka nie przegrała ciężkiej walki z chorobą. Kiedy Sipowicz zaczął spotykać się z nową partnerką, nie wszystkim przypadło to do gustu. W końcu mężczyzna nie wytrzymał, puściły mu nerwy i podzielił się swoim zdaniem na temat nowej relacji, w której się znajduje.

Kora odeszła 28 lipca 2018 roku. Chociaż od jej śmierci minęło już dużo czasu, fani jej muzyki nadal nie mogą pogodzić się z tym, że Kora już nie zaśpiewa. Ciężka choroba sprawiła, że w wieku 67 lat zmarła, wyniszczona walką z nowotworem. Kamil Sipowicz trwał z piosenkarką do ostatnich dni, a dziś, kiedy chce na nowo ułożyć sobie życie, wszyscy wytykają mu, że za szybko poradził sobie z tragedią. 

Kora była dla niego najważniejsza. Kamil Sipowicz był z nią do końca

Kamil Sipowicz wielokrotnie w wywiadach przyznawał, że Kora była miłością jego życia. Ciężka choroba, która ją dotknęła, dla niego także była ciosem. Nie spodziewał się, że tak szybko będzie musiał się rozstać z ukochaną. Niestety nikt nie mógł przewidzieć, że Kora przegra walkę z rakiem. 

- Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - zdradził Sipowicz. 

Kiedy pojawiły się doniesienia, o tym, że Kamil Sipowicz zaczął się już spotykać z nową partnerką, nie tylko fanom nie przypadło to do gustu. Jedna z przyjaciółek Kory wypowiedziała się na temat nowego związku Kamila Sipowicza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora nie chciałaby, żeby Sipowicz tak szybko się z kimś związał 

Hanna Bakuła, która uważa się za jedną z przyjaciółek Kory, odpowiedziała na słowa Kamila Sipowicza, który stwierdził, że Kora by chciała, aby szybko po jej śmierci odnalazł koleją ukochaną osobę. 

- Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. Kora sobie nie wyobraziła, że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba - wyznała Hanna Bakuła. 

Mąż Kory nie mógł pozostawić takiego wyznania bez odpowiedzi. W niedawnej rozmowie Kamil Sipowicz zdradził, co myśli o słowach Bakuły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

- Hanna Bakuła nie była blisko Kory, więc nie wiedziała, co ona uważała w ostatnim okresie życia. Przez 5 lat jej choroby odwiedziła Korę może z jeden raz. To była znajomość dawno temu, ale nie przyjaźń, więc ona nie ma pojęcia, o czym mówi. Przykro mi na te słowa, ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - odpowiedział na słowa Hanny Bakuły, Kamil Sipowicz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News