Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę

Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę Źródło: Piotr Molecki/East News

Kora Jackowska przegrała długą walkę z nowotworem dwa lata temu. Jej śmierć była wstrząsem zarówno dla najbliższych, wiernych fanów, jak i całego świata muzyki. Niewiele ponad rok od śmierci Kory jej mąż Kamil Sipowicz znalazł nową miłość. Siostra Kory przerwała w końcu milczenie w sprawie tego związku.

Kora Jackowska zmarła dwa lata temu. Artystka przez 5 lat toczyła trudna walkę z nowotworem. Niestety ta ciężka batalia zakończyła się jej odejściem. Informacja o śmierci Kory pojawiła się na jej oficjalnym koncie na Facebooku. O śmierci ukochanej poinformował wstrząśnięty mąż.

Kora Jackowska odeszła 2 lata temu, jej mąż Kamil Sipowicz znalazł już nową miłość. Sprawę skomentowała siostra artystki

-Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka, piosenkarka, poetka, malarka. Wyjątkowa kobieta, żona, matka, babcia, przyjaciółka. Ikona wolności - napisał Kamil Sipowicz, informując o odejściu Kory na jej profilu na Facebooku.

Legendarna piosenkarka przez ostatnie lata swojego życia walczyła z nowotworem. Niemal do ostatnich chwil nie chciała zrezygnować z aktywności zawodowej. Niedługo przed odejściem wyjechała wraz z mężem do swojego domu na Roztoczu. To właśnie tam spędziła swoje ostatnie chwile wśród najbliższych. Tam tez tuż przed drugą rocznicą śmierci Kamil Sipowicz umieścił jej portret, który wcześniej znajdował się na jej grobie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ostatnie miesiące życia gwiazda spędził w swoim ukochanym domu na Roztoczu z najbliższymi sobie osobami. Wśród nich znalazła się oczywiście starsza siostra - Anna Kubczak. Dwa lata po śmierci artystki, kobieta zdecydowała się udzielić wywiadu serwisowi Fakt. Opowiedziała w nim między innymi o nocy, podczas której zmarła jej siostra. Anna Kubczak zdecydowała się także skomentować nowy związek Kamila Sipowicza. 

Kora i jej mąż zostali małżeństwem po latach związku. Choć kochali się ponad życie, nie czuli potrzeby sformalizowania swojego związku. Zdecydowali się na to dopiero w momencie, kiedy artystka dowiedziała się o swojej chorobie. Jak wynika ze słów starszej siostry Kory podczas rozmowy z portalem Fakt, artystka darzyła swojego męża miłością bezwarunkową. Rok po śmierci Kory, Kamil Sipowicz związał się z inną kobietą - Sylwią. Siostra artystki zdecydowała się skomentować ten związek.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Biedronka wycofuje popularny produkt. Najlepiej się go pozbyć ze swojego domu

- Każdy ma jednak prawo do szczęścia. Samotność nie jest dobrym wyborem. Jego nowego związku nie oceniam krytycznie - oceniła Anna Kubczak. Sipowicz trzyma swój związek z dala od mediów i życia publicznego. Mężczyzna rzadko udziela się w mediach, a jego nowy związek wiąż jest tajemniczy. Jak widać, starsza siostra Kory nie ma mu jednak za złe tego, że układa sobie życie. Uważa, ze to lepsze rozwiązanie, niż pogrążanie się w samotności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal, do sieci wyciekły kolejne nagrania par, które poniosło na wieży widokowej. Wszystko widać
  2. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  3. Siostra Kory przerwała milczenie. Dopiero teraz zdecydowała się powiedzieć całą prawdę
  4. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu
  5. Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzona

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News