Przyjaciółka Kory z dosadną szczerością skomentowała związek Kamila Sipowicza. Młoda partnerka będzie mieć łzy w oczach

Przyjaciółka Kory z dosadną szczerością skomentowała związek Kamila Sipowicza. Młoda partnerka będzie mieć łzy w oczach Źródło: YouTube / Plotek.pl

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku po długiej walce z ciężką chorobą. Miłość jej życia, Kamil Sipowicz niedawno poinformował, że ponownie jest zakochany i spotyka się ze sporo od siebie młodszą partnerką. O związku artysty w gorzki sposób wypowiedziała się niespodziewanie bliska przyjaciółka zmarłej wokalistki.

Kora odeszła półtora roku temu po wyniszczającej batalii z nowotworem. Jej śmierć w wyjątkowo bolesny sposób przeżył oczywiście mąż, Kamil Sipowicz. Niektórzy fani wokalistki byli więc naprawdę zaskoczeni niedawnym wyznaniem artysty. Jak się bowiem okazało, poeta ułożył sobie życie u boku nowej partnerki.

Kora chciałaby, aby jej mąż znalazł nową miłość

- Można kochać dwie osoby. Uważam, że miłość jest niepodzielna. Miłość zaczyna się od miłości, tak jak Kora powiedziała, i można kochać wiele osób. Chyba wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - wyznał Sipowicz, zapytany o nowy związek przez Monikę Jaruzelską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, wątpliwości co do twierdzeń artysty ma jednak bliska przyjaciółka Kory. Hanna Bakuła w najnowszym wywiadzie została zapytana o to, czy wokalistka rzeczywiście chciałaby, aby Sipowicz znalazł po jej śmierci nową miłość. Odpowiedź malarki może okazać się bolesna zarówno dla męża piosenkarki, jak i jego obecnej partnerki.

Bezpośredni komentarz Hanny Bakuły

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Wielu Polaków w żałobie. Nie żyje znany polski dziennikarz

- Myślę, że nie. Myślę, że nie, dlatego że każdy człowiek chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy - stwierdziła Bakuła w programie "Super Show" na antenie Superstacji.

Najlepsze newsy dnia

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło
  4. Pilny apel policji, szukają 35-latka. Zrobił swoim dzieciom porażającą rzecz
  5. Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Marzyła o tym od lat, uradowani fani przesyłają gratulacje

Źródło: Superstacja

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News