Kora
.
Klaudia Bochenek - 4 Stycznia 2020

Kamil Sipowicz zdradza kulisy swojego związku z młodszą partnerką. Fani Kory będą wstrząśnięci

Kora odeszła 28 lipca 2018 roku. Przez długi czas zmagała się z genetycznym rakiem jajników. Niestety, przegrała tę męczącą walkę. Jej partner, Kamil Sipowicz, został kompletnie sam. Teraz potwierdził, że w jego życiu pojawiła się ważna kobieta.

Kora zawsze miała na uwadze szczęście swojego partnera. Ich związek był nadzwyczaj wyjątkowy. Fani są jednak podzieleni po wiadomości, że Kamil Sipowicz znalazł sobie nową ukochaną. Według nich po 1,5 roku żałoby to zdecydowanie za szybko.

Kamil Sipowicz potwierdził, że jest zakochany. Fani byli wstrząśnięci: "czy to nie za szybko?"

66-letni Kamil Sipowicz, wieloletni partner Kory, był przy niej do samego końca. Nie mógł pogodzić się z jej śmiercią i często powtarzał, że ciężko mu ze świadomością, że już nigdy nie zobaczy kobiety swojego życia. Fani spekulowali, czy po tak wiernej i tragicznej miłości Kamil Sipowicz zdoła się jeszcze zakochać. Okazuje się, że tak. Rozpętała się jednak niemała burza z tego powodu.

Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życieUwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życieCzytaj dalej

- Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy (...) nie spotykaliśmy się za życia Kory - napisał Kamil Sipowicz, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kora na pewno by chciała, by znalazł szczęście po jej śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Amputacja obu nógUżywała popularnego produktu do higieny dla pań. Musieli jej amputować obie nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Kora zmarła 1,5 roku temu. Fani zaczęli dogryzać partnerowi artystki, czy to aby nie za szybko, by zaczynać kolejny poważny związek. Spekulowali także, że skoro nowa wybranka była ogromną fanką Kory i okazywała mu wsparcie tuż po jej śmierci, to być może spotykali się jeszcze za życia wokalistki.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Kamil Sipowicz nie ukrywa, że znał 30-letnią Sylwię już wcześniej i owszem, była i jest ogromną fanką zmarłej Kory. Okazywała mu wsparcie po jej śmierci, martwiła się, a zbliżyli się do siebie dopiero kilka miesięcy temu. Związek jest jak najbardziej poważny, para spędziła też razem sylwestra.

Partner Kory zaznacza, że artystka na pewno chciałaby jego szczęścia po jej śmierci. On również stwierdził, że jeśli odszedłby pierwszy, to nie miałby nic przeciwko temu, aby Kora znalazła sobie kogoś godnego zaufania i kochania. Samotność to straszna rzecz.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nas
  2. Niesamowite! Żona Kamila Stocha wygląda niewiarygodnie pięknie, jak prawdziwy anioł
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Kobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nóg

DzieciDzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesieniaCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News