Obraz jest straszny. Mąż pokazał piwnicę, w której mieszkała Kora jako dziecko

Obraz jest straszny. Mąż pokazał piwnicę, w której mieszkała Kora jako dziecko Źródło: Facebook/KORA

Mimo, że Kora zmarła już ponad rok temu, za sprawą swojej twórczości i barwnej osobowości jej temat wciąż jest żywy. Teraz jej mąż ujawnił gdzie spędziła całe dzieciństwo. Niewiele osób mogło się tego spodziewać.

Kora, słynna wokalistka Maanam, nie miała łatwego dzieciństwa. Pochodziła z biednej rodziny i z powodu trudnej sytuacji materialnej rodziców trafiła do domu dziecka. Te wydarzenia odbiły się na psychice artystki. Teraz jej mąż pokazał smutne miejsce - to właśnie tu Olga Sipowicz spędziła swoje dzieciństwo.

Kora miała niezwykle trudne dzieciństwo. Była w domu dziecka, znęcano się nad nią

Gdy trafiła do domu dziecka, miała jedynie cztery lata. Placówkę prowadziły siostry zakonne z zakonu prezentek. Pięć lat w tym miejscu było dla niej prawdziwym koszmarem. Kora już jako znana artystka zdradziła, że znęcano się tam nad dziećmi, nieustannie panowała atmosfera zaszczucia. Dzieci były ponumerowane jak w obozie koncentracyjnym, a Kora miała nadaną liczbę osiem.

Ostatnio mąż Kory, Kamil Sipowicz, udał się w podróż śladami swojej zmarłej żony. Postanowił odwiedzić wszystkie ważne miejsca związane z wokalistką Maanam. Był w okolicy sadu, w którym Kora chodziła jeść śliwki i jabłka, niedaleko rzeki Młynówki. Odwiedził również kościół świętego Szczepana. Wśród odwiedzonych miejsc były również te związane z bolesnymi wydarzeniami jego żony. Udał się więc także do niesławnego domu dziecka, w którym to Olga Sipowicz spędziła wiele lat dzieciństwa.

Kamil Sipowicz pokazał gdzie Kora spędziła swoje dzieciństwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłem niedawno w Krakowie. Pojechałem na ulicę Grottgera, gdzie w dzieciństwie mieszkała. Popłakałem się, bo dotarło do mnie, że to piękna, secesyjna kamienica z wielkimi apartamentami, a Kora żyła w piwnicy. [...] Przedzielali tę piwnicę kocem. Była piątym dzieckiem. Miała starego, schorowanego ojca. Matka była chora na gruźlicę. Nie udźwignęła ciężaru i wysłała ją do domu dziecka, jednego, drugiego... - mówił Kamil Sipowicz dla Wysokich Obcasów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Zdjęcie piwnicy opublikował w mediach społecznościowych. W komentarzach widać, że fani dalej nie mogą się pogodzić ze śmiercią swojej ukochanej artystki. Wciąż współczują jej trudnego dzieciństwa.

- Niesamowite, że z taką wrażliwością ona to przeżyła... musiał to być wielki ból w jej życiu - pisała zasmucona fanka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

Źródło: Super-Express

Następny artykuł