Magdalena Klorek towarzyszyła Korze, kiedy umierała. Ciarki, nagle w nocy usłyszała jej głos

Magdalena Klorek towarzyszyła Korze, kiedy umierała. Ciarki, nagle w nocy usłyszała jej głos Źródło: .

Kora potwornie cierpiała przed śmiercią, jednak pocieszeniem byli dla niej najbliżsi, którzy w ostatnich dniach nie opuszczali jej nawet na krok. Opiekunka wielkiej gwizdy zdradziła, jak wyglądały chwile poprzedzające wielką tragedię.

Kora nawet po swojej śmierci uchodzi za jedną z większych gwiazd polskiej estrady, a wierni fani wciąż nie potrafią pogodzić się z jej odejściem. Od chwili najgłośniejszej tragedii media niemal każdego dnia rozpisują się o tym, jaką osobą była wokalistka, jak wyglądały jej zmagania z chorobą i przede wszystkim, jak spędziła swoje ostatnie chwile. Wiadomo, że w tamtym okresie bliscy jej nie opuszczali, a w czasie jednego z wywiadów jej opiekunka szczegółowo opisała ostatnie dni. 

Kora umierała w otoczeniu rodziny. Magdalena Klorek opowiedziała, jak wyglądały jej ostatnie dni 

Od dnia śmierci wokalistki zespołu Maanam media nie cichną od kolejnych doniesień na jej temat. Każde z przekazywanych informacji to wielki cios dla rodziny artystki, ale i dla jej fanów, którzy wciąż cierpią po stracie swojej ulubienicy. Gdy gwiazda zachorowała na nowotwór początkowo starała się nie dać tego po sobie poznać i nadal spełniała się w swojej pracy na łamach licznych programów telewizyjnych. 

Choroba jednak postępowała, a każdy dzień przysparzał Korze coraz więcej cierpienia. Lekarze nie dawali jej już żadnych szans i jedyne, co zalecali, to oszczędzanie sił. W ostatnich chwilach towarzyszyli jej krewni, przyjaciele, ukochany mąż i opiekunka, Magdalena Klorek, która nawet na moment nie spuszczała jej z oczu. Dbała o to, by Korze niczego nie brakowało, a o ostatnich dniach swojej podopiecznej opowiedziała dla Gazety Wyborczej ujawniając całą porażającą prawdę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle w nocy usłyszała jej głos 

Kolejne słowa Klorek budzą jeszcze więcej emocji. Jak zdradziła, nocą po śmierci artystki, gdy ułożyła się już do snu, niespodziewanie usłyszała głos Kory, a to co powiedziała rozerwało jej serce na kawałki. Szybko zorientowała się, że był to tylko sen, jednak do dziś nie potrafi o tym zapomnieć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

- Kiedy zmarła, położyłam się chyba około północy i obudziłam się o godz. 3:33. Trzy trójki, a więc dziewiątka, a dziewiątka to koniec, zwieńczenie. A wiesz, dlaczego się obudziłam? Ponieważ przyśniło mi się, że Kora chodzi po domu i mówi: „Jestem wolna, jestem szczęśliwa" - zdradza z wielkim bólem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka   
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: radio zet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News