W sieci pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Kory. Nie jest na nim sama, fani przecierają oczy ze zdumienia

W sieci pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Kory. Nie jest na nim sama, fani przecierają oczy ze zdumienia Źródło: wikipedia

Na tym nieznanym zdjęciu Kora pojawia się w ciekawym towarzystwie. Nikt nie wiedział o tej znajomości piosenkarki. Fani będą zdziwieni.

Chociaż Kora zmarła już prawie dwa lata temu, wspomnienia o piosenkarce wciąż są bardzo żywe. Niedawno w sieci opublikowano starą fotografię, przedstawiającą młodą jeszcze artystkę. Wokalistka jednak nie jest sama. Nawet jej najwięksi fani nie wiedzieli, że obracała się w takim towarzystwie.

W sieci pojawiła się stara fotografia, na której Kora siedzi pod altanką razem z inną artystką, Agnieszką Osiecką. Fani nie kryli zdziwienia, ponieważ niewiele informacji można znaleźć na temat znajomości obu tych kobiet. Po chwili zastanowienia nie wydaje się to jednak wcale aż takie dziwne - obie były autorkami wspaniałych tekstów.

Kora razem z Agnieszką Osiecką

Nieznane dotąd zdjęcie, na którym Kora i Osiecka siedzą przykryte kocami, szybko podbiło serca fanów obu artystek. Osiecka w typowym dla niej stylu siedzi lekko zamyślona, trzymając w dłoni - swój atrybut - tlącego się papierosa. Obok niej znajduje się młoda, uśmiechnięta Kora. Możemy się jedynie domyślać, co robiły kobiety. Rozmawiały o sztuce, o mężczyznach, a może zastanawiały się nad artystyczną współpracą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Osiecka - tak jak później Kora - była ważną postacią na polskiej scenie kulturalnej. Pisała poezję, teksty piosenek oraz sztuki teatralne. Pracowała również jako dziennikarka. Z Korą na pewno miały wiele wspólnego. Osiecka znana była nie tylko ze swojej urody, ale także z tego, że lubiła korzystać z życia. Jej romans z Markiem Hłaską - barwnym literatem - urósł już do rangi legendy. Agnieszkę Osiecką najczęściej można było spotkać na jej ukochanej Saskiej Kępie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem

2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Takie fotografie, jak ta przedstawiająca Korę i Osiecką, na nowo rozpalają pamięć o wspaniałych artystkach. Wraz z publikacją tego zdjęcia fani obu tych kobiet otrzymali mały prezent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Ogromny cios dla widzów TVN. Z "Na Wspólnej" odchodzi uwielbiany aktor, fanki toną we łzach
  4. Masz na ramieniu podobną bliznę po szczepionce? Prawda o jej pochodzeniu sprawia, że ludzie bledną
  5. Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News