Oburzające zaproszenie PiS na partyjną konwencję. Polecą za to głowy?

Oburzające zaproszenie PiS na partyjną konwencję. Polecą za to głowy? Źródło: Facebook/Prawo i Sprawiedliwość

Konwencja PiS odbywa się w tym roku w Katowicach. Działacze PiS z Małopolski zaprosili swoich wyborców do udziału w zgromadzeniu na Twitterze. Zrobili to w dosyć kontrowersyjny sposób.

Konwencja PiS odbywa się w tym roku pod hasłem "Myśląc Polska". Politycy obozu rządzącego od dłuższego czasu reklamowali wydarzenie, chcą, aby jak najwięcej obywateli obejrzało zgromadzenie partii. Niewątpliwie wywołali niemałą burzę w mediach społecznościowych - Twitter PiS Małopolskie zdecydował się na oburzającą reklamę.

Konwencja PiS zareklamowana w oburzający sposób

- Dzisiaj Konwencja Programowa Prawa i Sprawiedliwości! PRZED NAMI NOWE CELE - napisano na fanpage małopolskiego oddziału Prawa i Sprawiedliwości, zamieszczając pod spodem wymowne zdjęcie.

Na fotografii opatrzonej powyższym opisem znajduje się obecny prezes partii - Jarosław Kaczyński, mierzący w stronę obiektywu aparatu z broni palnej. Niewątpliwie zwrot "nowe cele" jest ściśle powiązany ze zdjęciem. W zamierzeniu post miał być żartem, puszczeniem "oka" do wyborców. W rzeczywistości okazał się dosyć niesmaczny, a reakcji pozytywnych było niewiele.

Wpis udostępniła nawet Dorota Zawadzka, znana jako "Super Niania". W swoim tweecie skrytykowała osobę odpowiedzialną za PR małopolskiego oddziału PiS.

- O mamo. Tego, kto wrzucił to zdjęcie, przeniosłabym na inne stanowisko. Bez dostępu do mediów społecznościowych - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci komentują oburzający wpis na Twitterze

Internauci nie mogli odpuścić takiej wpadki PR-owej. Wpis spotkał się ze sporym odzewem i jest przez większość użytkowników portalu szyderczo wyśmiewany. 

- Zgadza się... są przed wami cele. I chętnie pomogę was w nich zamknąć. - napisał jeden z internautów.

- Od czterech lat strzelacie do Polaków, mordujecie krok po kroku polską gospodarkę, oświatę, służbę zdrowia, armię i bezczelnie się tym chwalicie! Ale przyjdzie czas na cele...cele więzienną dla JK i jego najwierniejszych pachołków! Dla Polski lepiej aby to nastąpiło jak szybciej! - skomentował rozgoryczony użytkownik.

- Do kogo będzie strzelał? Do homoseksualistów, Żydów czy imperialistów ? A może do opozycji ? Wy nie widzicie swojej śmieszności? - zapytał internauta.

Ponadto, jeden z internautów postanowił obrócić wpis PiS przeciwko nim samym. Podmienił zdjęcie Kaczyńskiego z karabinem na fotografię więziennej celi, kompletnie zmieniając tym wydźwięk wpisu.

Źródło: Twitter/pis_malopolskie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News