„Smoleński morderca 95 niewinnych osób” – tak podpisany był Lech Kaczyński na grafice, którą opublikował na swojej stronie na Facebooku Lech Wałęsa. Szokujący materiał nie pozostał bez reakcji innych użytkowników Facebooka.

Post, który pojawił się na stronie Wałęsy przedstawiał trzy zdjęcia, na których widnieli byli prezydenci Polski – Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Lech Kaczyński. Jednak tylko dwóch pierwszych z nich podpisano „Prezydent RP”. Pod zdjęciem Lecha Kaczyńskiego napisani „Smoleński MORDERCA 95 niewinnych osób”.

Szokujący materiał, choć nie pochodził od Wałęsy, a został jedynie udostępniony, spotkał się z falą krytyki. Internauci wytykali Wałęsie, że „jego stronę na Facebooku prowadzą gimnazjaliści”, a „jego wizerunek na tym cierpi”.

„Były Prezydent RP. Doktor hc. wielu uczelni i podobno nasza ‚wizytówka’ w świecie. A jego fanpage wygląda od początku jak prowadzony przez grupę gimnazjalistów” – napisała jedna z komentatorek.

Inni odważniej komentowali kontrowersyjny materiał. Wałęsie wytknięto „nie tylko brak szacunku, ale brak honoru”.

„Kopać tego co nie może już nic powiedzieć to nie tylko brak szacunku, ale także świadczy o pańskim wyrachowaniu, braku honoru!” – napisał internauta.

źródło: facebook.com/lechwalesa via rp.pl
źródło: facebook.com/lechwalesa via rp.pl

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: rp.pl
pt

...

Zobacz również