Jul Prudko, spełniona matka z Rosji, postanowiła odpowiedzieć krytykom publicznego karmienia piersią. Rosjanka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie przedstawiające moment karmienia. Kobieta spotkała się jednak z oskarżeniami, jakoby miała publikować treści erotyczne w sieci.

Właścicielka agencji PR wstawiła zdjęcie, które przedstawia ją i jej synka w momencie karmienia. Nie jest to jednak typowe zdjęcie przedstawiające tę czynność. Kobieta zamieściła na Instagramie zdjęcie, które przedstawia ją w całkowitym negliżu, kiedy dziecko ssie jej pierś.

Rosjanka spotkała się z falą krytyki ze strony osób, które w zdjęciu widzą coś więcej, niż tylko karmienie. Nagość kobiety i poza w jakiej leży mają być według części komentatorów naznaczone erotyzmem. Samo karmienie dziecka nago określili jako „niestosowne”.

Druga część internautów jest natomiast za Rosjanką. Według nich jej zdjęci ma dawać wyraźną odpowiedź wszystkim przeciwnikom karmienia piersią publicznie. Samo zdjęcie zaś oceniają jako „przełomowe” czy też „odważne”.

źródło: instagram.com/julprudko
źródło: instagram.com/julprudko

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: fakt.pl, instagram.com
pt

...

Zobacz również