Kontrowersyjna zbiórka w sklepie: "Zbieram na karabin na ciapatych"

Kontrowersyjna zbiórka w sklepie: "Zbieram na karabin na ciapatych" Źródło: źródła: twitter.com/jrtorenc, wikimedia.org

Szokująca akcja zbierania pieniędzy "na karabin na ciapatych" miała miejsce w jednym z marketów w Gdańsku. O zbiórce pracowników gdańskiego Freshmarketu donieśli sami klienci.

Kupujący w markecie nagłośnili sprawę w mediach społecznościowych. W sklepie zauważyli bowiem skarbonkę z nietypowym napisem. Tam, gdzie zazwyczaj umieszcza się pojemniki związane ze zbiórkami charytatywnymi czy puszki na napiwki, stała skarbonka z napisem "Zbieram na karabin na ciapatych". Klienci opisując sprawę nie kryli swojego oburzenia.

Co ciekawe, właściciel sklepu poinformował, że o rzeczonej skarbonce z napisem zdaje sobie sprawę i przyzwala na taką zbiórkę. Innego zdania była odpowiedzialna za PR w Żabka Polska Anna Jarzębowska-Kwiatek. Ta stanowczo potępiła zbiórkę i zapowiedziała wyjaśnienie sprawy.

"To obrzydliwe i niedopuszczalne. Sprawę oczywiście natychmiast będziemy wyjaśniać" - powiedziała Jarzębowska-Kwiatek, zajmująca się PR w Żabka Polska, do której sieć należy.

źródło: twitter.com/jrtorenc printscreen źródło: twitter.com/jrtorenc printscreen POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji! źródło: natemat.pl pt
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News