Masz konto w banku? Mamy dla ciebie bardzo złą wiadomość

Masz konto w banku? Mamy dla ciebie bardzo złą wiadomość Źródło: Pixabay/BNN_NEWS

Masz konto w banku? Zapewne tak, jak większość ludzi na świecie w tej chwili. W takim razie nie będziesz zadowolony. Rząd zapowiada duże zmiany, od których niestety nie ma już odwrotu. Wszyscy powinni się zapoznać z najnowszymi doniesieniami, niestety nie napawają one optymizmem.

Masz konto w banku? Niestety nie mamy dla ciebie najlepszych wieści. Rząd w ostatnim czasie podjął decyzje, które negatywnie wpłyną na wszystkich klientów banków. Najnowsze doniesienia nie napawają niestety optymizmem. Musimy się przygotować na duże zmiany. Każdy posiadacz konta w banku powinien się z nimi zapoznać.

Masz konto w banku? Nie będziesz zadowolony z ostatnich decyzji rządu

Obecnie nikt nie jest w stanie chyba wyobrazić sobie życia bez posiadania konta w banku. Z tego sposobu przechowywania pieniędzy korzysta dziś zdecydowana większość ludzi na świecie. Najnowsze doniesienia niestety nie napawają optymizmem. W związku z jedną z ostatnich decyzji rządu zmienią się zasady korzystania z kont w bankach.

Przede wszystkim będziemy musieli się pożegnać z kontami w banku za zero złotych. Ostatnie decyzje rządu sprawią, że zyski banków znacznie zmaleją, co ostatecznie przełoży się bezpośrednio na klientów, czyli właścicieli kont bankowych. Polacy muszą się na to przygotować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opłaty za konto w banku, to nie jedyna zmiana, jaka nas czeka. Te nastąpią także między innymi przy wypłatach z bankomatu, które dotychczas zazwyczaj były darmowe lub przy kartach kredytowych. Wszystko ma związek z cięciem stóp procentowych. Działania wprowadzone w celu walki ze skutkami z pandemią koronawirusa, mogą przynieść niechciany skutek, zupełnie odwrotny do tego zamierzonego.

Z informacji zamieszczonych na portalu Money.pl, powołującego się na dane "Pulsu Biznesu", banki muszą się przygotować na ogromny spadek przychodów. Może on sięgać nawet 8-9 miliardów złotych, na co nie są one w stanie sobie pozwolić. Dlatego właśnie zostaną wprowadzone zmiany będące niekorzystne dla klientów, lecz konieczne dla banków.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Wczesne objawy raka żołądka. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

- Ceny muszą iść w górę. Innej możliwości nie ma. Jedynym sposobem zminimalizowania strat jest wzrost opłat za podstawowe usługi - mówił Artur Klimczak, prezes Getin Noble Banku. Mężczyzna przekazał, że nastąpi także koniec z bezterminowymi umowami, które zawierane były w oddziałach. Banki są zmuszone do tego, by "wykorzystać" klientów w taki sposób, by ich sytuacja finansowa tragicznie się nie pogorszyła. Dlatego już niebawem, każda osoba, która posiada konto w banku, będzie musiała liczyć się z dodatkowymi opłatami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi
  4. Sceny jak z horroru, samolot wbił się w budynek. Mrożące krew w żyłach nagranie z zagranicznej tragedii
  5. Obowiązują już od wczoraj. Wielu Polaków nie miało pojęcia
  6. Ogromna ewakuacja w centrum polskiego miasta. Mieszkańcy są w niebezpieczeństwie, trwa pilna akcja służb
  7. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
  8. Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy
  9. Bardzo ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Każą Polakom ograniczyć jedną rzecz

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News