Końskie zaloty? Czołowy polski narodowiec ZACHWYCA się Kasią Tusk

Końskie zaloty? Czołowy polski narodowiec ZACHWYCA się Kasią Tusk

Jeden z liderów polskich narodowców nie szczędzi komplementów Kasi Tusk, córce byłego premiera z ramienia Platformy Obywatelskiej. Jak nietrudno się domyślić, wielu narodowców może być oburzonych słowami polityka, gdyż partia ta to jeden z głównych wrogów nacjonalistów.

Za pośrednictwem swojego Twittera Krzysztof Bosak postanowił pochwalić książkę córki Donalda Tuska o fotografii. Polityk zwraca uwagę na estetykę zdjęć oraz dobrą kompozycję.

"Styl, który lubię i cenię"

Bosak docenił nowe dzieło Kasi Tusk, zatytułowane "Make photography easier". Polityk uważa, że to dobra lektura dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią, a estetyka książki szczególnie go ujęła. - Całkiem niezła książka dla amatorów. Sporo porad, ale przede wszystkim masa ładnie skomponowanych zdjęć, a na nich konserwatywna estetyka. Całość tej estetyki obecnej na zdjęciach Katarzyny Tusk bardzo przypomina styl charakterystyczny dla konserwatywnej klasy średniej z Zachodu. Styl, który generalnie lubię i cenię - zrecenzował na Twitterze. Jak na pochwały w kierunku córki człowieka, którego wielu narodowców uważa za zdrajcę kraju, zareaguje elektorat Bosaka? Sympatyczny gest wobec córki byłego premiera może go słono kosztować. Fot. Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News