Legendarny gwiazdor TVN zmarł w tym roku. Media nazywały jego fanów "sektą"

Legendarny gwiazdor TVN zmarł w tym roku. Media nazywały jego fanów "sektą" Źródło:

Konrad Gaca, jedna z gwiazd TVN i legendarny już trener Polaków w odchudzaniu, niestety zmarł w tym roku. Udało mu się zebrać wielką rzeszę fanów, którzy są zachwyceni jego programami i dietami. Jak zapewniają, te pomogły im schudnąć w szybkim czasie. Media nazywały jednak jego fanów "sektą".

Konrad Gaca był bardzo dobrym trenerem personalnym, wymyślił programy, które sprawiły cuda u nie jednego człowieka. Mógł na równi konkurować z takimi gwiazdami jak Chodakowska czy Lewandowska. Miał ogromną rzeszę fanów, teraz media nazywają ją "sektą". Kim w zasadzie był Gaca? Konrad zajmował się profesjonalnie sportem. Już od małego jego brat i tata zarazili go kulturystyką. Osiągał sukcesy, chciał również pomagać innym. Miał marzenie, żeby ludzie z otyłością mogli z jego pomocą chudnąć. I to marzenie się spełniło. Pomógł niejednej osobie walczyć chorobą, bo tak nazywał otyłość. Chciał również, aby zmagania te były refundowane przez NFZ.

Dietetyk niestety 16 sierpnia 2018 roku zmarł. Oficjalna przyczyna to pęknięcie tętniaka i zatrzymanie akcji serca. To była naprawdę wielka strata dla wszystkich, którzy tak bardzo walczyli z otyłością razem z Gacą. On dodawał im sił i pomagał w trudnych chwilach. Z jego pomocą wiele osób spełniło swoje marzenia.

Konrad Gaca i jego "sekta"

Wokół Konrada Gacy stworzył się pewien kult. Miał pod sobą około 7 tysięcy podopiecznych. Każdy z nich płacił za jego porady. Najmniej cennik wynosił około 200 złotych co miesięcznie dawało ponad 2 miliony złotych. Jego klienci byli naprawdę wierni, portal NaTemat nazwał ich w tytule artykułu bezpardonowo "sektą". On natomiast ich tak nie traktował. Każdy z nich był dla niego pacjentem. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ Do koordynowania działań zatrudnił wiele innych dobrych trenerów, którzy według jego zaleceń byli jak przyjaciele dla osób, które chciały się odchudzić. Pilnowali ich, rozmawiali nawet przez internet - byli w naprawdę dobrych rękach. Konrad Gaca nie tylko stworzył program odchudzający. Miał także własną markę z suplementami. Wszystko to stworzył na podstawie własnych doświadczeń. Mimo że był kulturystą, później miał problemy z nadwagą i to właśnie ta walka pomogła mu odkryć jak odchudzać innych i jednocześnie zarabiać na tym niezłe pieniądze. Jego wkład jest jednak nieoceniony i osoby, które nie są już otyłe, zawdzięczają mu naprawdę wiele.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najgorszy zamach od dawna! 17 ofiar, służby specjalne na ulicach
  2. Skandaliczny atak na Oliwię Bieniuk! Media rzuciły się na córkę Anny Przybylskiej
  3. Uwaga Warszawo! Ten weekend w stolicę uderzy potężny deszcz
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ i uczucia
Następny artykuł