Konrad Gaca pomagał wielu gwiazdom. Jedna podjęła zaskakującą decyzję

Konrad Gaca pomagał wielu gwiazdom. Jedna podjęła zaskakującą decyzję

Konrad Gaca zmarł w nocy ze środy na czwartek w swoim domu. Dietetyk pomógł schudnąć wielu osobom, jednak jedna z gwiazd stacji Polsat odrzuciła jego ciężką pracę.

Konrad Gaca był jednym z najbardziej rozpoznawalnych dietetyków w Polsce. Często i chętnie udzielał się w mediach społecznościowych i telewizji. Wydał również dwie książki i promował swoim nazwiskiem popularne plany treningowe. Był gwiazdą TVN oraz TVP, gdzie prowadził swój własny program. Sportowiec wydawał się zdrowym człowiekiem i nic nie wskazywało na jego rychłą śmierć. Gaca zmarł we śnie w swoim domu w wyniku zakrzepu, wylewu lub zawału.

Jakim znanym osobom pomógł Konrad Gaca?

Pierwszą gwiazdą, a zarazem tą, która wprowadziła trenera do mediów, była Iwona Pavlović. Gaca pomógł jej schudnąć aż 18 kg. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" była zachwycona współpracą z Konradem. - Pierwszy raz jestem pod taką opieką. Naprawdę ufam Konradowi w 100 procentach. Jem to, co mi zaleca i funkcjonuję tak, jak on mówi. Najważniejsze jest jednak to, że Konrad naprawdę uczy nas, pacjentów, jak mamy funkcjonować, żeby po procesie odchudzania nie być bezradnymi. Teraz zaś, na etapie odchudzania otrzymujemy kompleksową opiekę. Po utracie 18 kilogramów widzę już fantastyczne efekty w moim samopoczuciu i wyglądzie - czytamy na stronie gacasystem.pl. Konrad Gaca pomógł również Mariuszowi Pudzianowskiemu. Popularny Pudzian schudł w sumie 12 kg. - Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego - powiedział Mariusz Pudzianowski w rozmowie z WP. Pod okiem Gacy udało się schudnąć również Dominice Tajner-Wiśniewskej, żonie Michała Wiśniewskiego oraz Iwonie Guzowskiej.

Gwiazda stacji Polsat odrzuciła pracę Konrada Gacy

Najsłynniejszą gwiazdą, która współpracowała z Gacą, była Dominika Gwit. W 2016 roku gwiazda telewizji Polsat przeszła dzięki niemu ogromną metamorfozę. Schudła wówczas aż 50 kg. - Wiedziałam, że przy takiej nadwadze muszę skorzystać z pomocy specjalisty. W ręce wpadła mi książka Konrada Gacy. Postanowiłam z nim spróbować, to był kwiecień 2014 r. Od tamtej pory co dwa tygodnie dostaję plan żywieniowy i treningowy na kolejne dni. Tym razem trzymam się wszystkich zaleceń bardzo skrupulatnie. Schudłam już 50 kg! - mówiła wtedy w "Gali". Gwiazda Polsatu była zachwycona przemianą, jak i dietą, którą rozpisał jej Gaca. - Dieta jest pozbawiona soli, cukru i alkoholu. Dania przyprawiam ziołami. Jadłospis na każdy dzień i dokładne gramatury produktów dostaję podczas każdej konsultacji, wtedy też otrzymuję nowe zalecenia treningowe. Treningi rozpoczęłam już na początku diety - mówiła w magazynie. Jak się jednak okazuje, gwiazda odrzuciła ciężką pracę swojego trenera. Rok później dopadł ją efekt jojo. Teraz twierdzi, że dieta, którą zaproponował jej Konrad Gaca, nie była dla niej odpowiednia, a ich wspólne kilka miesięcy współpracy nic jej nie dały.
Zobacz także:
  1. Siostra Meghan Markle przerywa milczenie! Demaskuje księżną
  2. Przerażające ostrzeżenie. Dzieci kolejnych rodziców mogą zginąć w Darłówku
  3. Magda Gessler w intymnej sytuacji z partnerem. Zdjęcie podbija internet
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News