Dramatyczne wyznanie. Śmierć zdruzgotała Mariusza Pudzianowskiego

Dramatyczne wyznanie. Śmierć zdruzgotała Mariusza Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski podzielił się z mediami wstrząsającym wyznaniem. Jest zdruzgotany wieścią o śmierci przyjaciela, Konrada Gacy. W wywiadzie wyznał, że dietetyk zaczynał swoją karierę u jego boku.

Znany i lubiany trener oraz dietetyk zmarł w wieku 42 lat we śnie w swoim domu w wyniku zatrzymania akcji serca. Wieść o jego śmierci wstrząsnęła całą Polską. Konrad Gaca chętnie udzielał się w mediach społecznościowych i telewizji. Wydał również dwie książki i promował swoim nazwiskiem popularne plany treningowe. Był gwiazdą TVN oraz TVP, gdzie prowadził swój własny program. Jego diety odmieniły życie wielu osób. Nic nie wskazywało na jego chorobę. Sportowiec wydawał się zdrowym człowiekiem i nic nie zwiastowało jego rychłej śmierci. Jeszcze w dzień przed nią opublikował radosną fotografię, która świadczy o tym, że nawet on nie spodziewał się najgorszego.

Mariusz Pudzianowski zdruzgotany po śmierci Konrada Gacy

Konrad Gaca pomógł w odchudzaniu wielu gwiazdom. Jedną z nich był Mariusz Pudzianowski, z którym Gaca pracował od 11 lat. Teraz "Pudzian" jest kompletnie załamany z powodu śmierci swojego przyjaciela. - Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego - powiedział Mariusz Pudzianowski w rozmowie z WP. Nic dziwnego, że Mariusz Pudzianowski jest zszokowany nagłym odejściem Gacy. W końcu słynny trener gwiazd był okazem zdrowia i nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Konrada Gacy?

Rodzina oficjalnie poinformowała gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Konrada Gacy. - Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 21 sierpnia 2018 roku, o godz. 15:00 w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie, Droga Męczenników Majdanka 71. Zobacz także:
  1. Przerażające ostrzeżenie. Dzieci kolejnych rodziców mogą zginąć w Darłówku
  2. PiS chce dać NAGRODĘ rodzicom, którzy nie dopilnowali dzieci z Darłowa
  3. Siostra Meghan Markle przerywa milczenie! Demaskuje księżną
Następny artykuł