Gwiazda Polsatu w żałobie i rozpaczy. Dziś pożegnała go na zawsze, nie żyje

Gwiazda Polsatu w żałobie i rozpaczy. Dziś pożegnała go na zawsze, nie żyje

Konrad Gaca zmarł niespodziewanie, w wieku zaledwie 42 lat w swoim domu na kanapie. Osierocił córkę oraz zostawił samotnie młodą żonę. Dziś odbył się jego pogrzeb. Wiele gwiazd przyszło na ostatnie pożegnanie znanego dietetyka. Wśród zebranych pojawiła się gwiazda telewizji Polsat, która nie mogła powstrzymać łez rozpaczy. Jej przemówienie poruszy nawet najtwardsze serca.

Ostatnie pożegnanie Konrada Gacy miało miejsce w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godz. 15.00. Ciało dietetyka, podobnie jak niedawno zmarłej Kory Jackowskiej, zostało skremowane. Prochy umieszczono w czarnej urnie. Na pogrzeb przybyli nie tylko bliscy i przyjaciele, ale także celebryci, z którymi współpracował Gaca. Wśród zebranych była między innymi Iwona Pavlović, jurorka emitowanego na Polsacie show "Taniec z gwiazdami". Wciąż w żałobie podzieliła się swoimi wspomnieniami o Konradzie Gacy. - Ból krtani dusi, chce płakać, płaczmy wszyscy. czuję się jak w matrixie, nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i Cię spotkam. Powiesz mi, Iwona jesteś super wojownikiem. Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od Ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostana z nami. Śpij, największy wojowniku - mówiła ze łzami w oczach.

Na co zmarł Konrad Gaca? Dziś odbył się pogrzeb znanego dietetyka, wzruszające wystąpienie gwiazdy telewizji Polsat

Nie tylko Iwona Pavlović opowiadała o Konradzie. Zebrani po kolei dzielili się swoimi wspomnieniami. - Każdy z nas doświadczył dobra z jego strony. Znałem go od lat. Przygotowywałem z Patrycją do ślubu, chrzciłem ich córkę. Był dobrym człowiekiem. Zostawmy opinie, hipotezy. Nie można ukoić bólu, tylko Bóg to potrafi - wspomniał ksiądz prowadzący mszę żałobną. - Odszedłeś nagle. Cicho, jakbyś nie chciał smucić bliskich. Kochałeś rodzinę. Każdą wolna chwilę chciałeś spędzać z ukochana Pati. Bawiłeś i rehabilitowałeś Emilkę. Dla świata byłeś ważną częścią, dla bliskich całym światem - mówił ze łzami kolejny żałobnik. Początkowo sądzono, że Konrad Gaca popełnił samobójstwo, jednak lekarze szybko odrzucili ten pomysł. Wykluczono także udział osób trzecich. W niedługiej przyszłości dowiemy się, jaka była faktyczna przyczyna jego odejścia. Powszechnie mówi się, że znany trener miał wylew.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ojciec polskiej piosenkarki błaga o pomoc. Bez tego nie przeżyje
  2. Sławomir się z tego nie wytłumaczy. Jego żona wszystkiemu zaprzecza
  3. Papugarnia. Myślisz, że to zwykła rozrywka, a zwierzęta strasznie cierpią
Następny artykuł