Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji

Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji Źródło: Screen "Alarm!" TVP

Kononowicz dał się poznać całej Polsce w 2006 roku, kiedy kandydował na urząd prezydenta Białegostoku. To właśnie wtedy do sieci trafiło pierwsze nagranie mężczyzny, które zrobiło furorę wśród internautów.

Kononowicz posunął się do niebywałej rzeczy, mężczyzna zaatakował dziennikarza TVP. Zachowanie gwiazdora platformy Youtube budzi wiele wątpliwości, a okoliczni mieszkańcy otwarcie mówią, że boją się kontaktu z mężczyzną, bo nie są w stanie przewidzieć, do czego mógłby się posunąć.

Kononowicz chciał zostać prezydentem Białegostoku

Telewizja Polska w swoim programie "Alarm!" przybliżyła widzom losy Krzysztofa Kononowicza, który w 2006 roku dał się poznać całej Polsce jako zaskakujący kandydat na urząd prezydenta Białegostoku. To właśnie przed wyborami do sieci trafiło nagranie z kontrowersyjnym programem wyborczym mężczyzny, który zapowiadał, że jeśli wygra, to "nie będzie niczego".

Mężczyzna od lat jest bezrobotny, a obecnie utrzymuje się z nagrywania filmów i tzw. live'ów na kanale Youtube, który prowadzi wspólnie ze swoim współlokatorem, Majorem. Obaj mężczyźni są znani w świecie internetu, jednak ich działalność w sieci budzi ogromne kontrowersje.

Kononowicz zaatakował dziennikarzy TVP

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W programie "Alarm!" widzowie mogli zobaczyć, jak Krzysztof Kononowicz w agresywny sposób zachowuje się w stosunku do dziennikarzy TVP, którzy realizowali program. Mężczyzna najpierw zaczyna krzyczeć i przeganiać ich sprzed swojego domu, a następnie dochodzi do szarpaniny, w której wyrywa im mikrofon. Na miejsce zostaje wezwana policja, a jedna z funkcjonariuszek prosi dziennikarzy, by oddalili się z miejsca zdarzenia i nie utrudniali policyjnej interwencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę

2. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

Agresywne zachowanie Kononowicza, to dla jego widzów w internecie oraz sąsiadów nic nowego. Jeden z okolicznych mieszkańców wyznał, że lepiej unikać kontaktu z mężczyzną, ponieważ nigdy nie wiadomo, w jaki sposób zareaguje. Sąsiedzi boją się agresywnego sąsiada, a policja tylko chwilowo łagodzi konflikty, do których dochodzi w domu Kononowicza.

– Nikt nie chce mieć do czynienia z Kononowiczem, nie chcą ryzykować – powiedział anonimowo jeden z sąsiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Jakub Błaszczykowski przeszedł badania medyczne. Klub wydał pilny komunikat
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News