Fani "Na Wspólnej" są załamani. To koniec ich uwielbianego serialu

Fani "Na Wspólnej" są załamani. To koniec ich uwielbianego serialu Źródło: facebook/Na Wspólnej TVN

"Na Wspólnej" jest serialem TVN, który od 15 lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Obecnie wyemitowanych zostało już szesnaście serii, jednak okazuje się, że na tym na razie koniec. Już od jutra emisja programu zostanie wstrzymana, co spotkało się z przerażeniem, a nawet gniewem fanów. 

Serial cieszył się ogromną popularnością, gromadził wieczorami przed telewizorami tysiące Polaków, a do tej pory wyemitowanych zostało już jego szesnaście serii. Emitowany jest w telewizji TVN od 2003 r., a więc już okrągłe 15 lat. Jak się okazuje, już od jutra emisja nowych odcinków zostanie wstrzymana, a widzowie będą musieli poradzić sobie bez śledzenia losów głównych bohaterów przy ulicy Wspólnej. Co jest przyczyną takiej sytuacji i czy to ostateczna decyzja, której nie będzie się dało cofnąć? Czy fani jeszcze kiedyś obejrzą uwielbiany serial w telewizji?

Emisja "Na Wspólnej" przerwana

Odcinek nr 2729 serialu TVN będzie ostatnim, ponieważ od jutra, tj. wtorku 14. sierpnia 2018 r. emisja kolejnych części "Na wspólnej" zostaje przerwana. Zdenerwowało to fanów, którzy bardzo żywo reagowali pod informacjami o wstrzymaniu emisji. Pośród komentarzy znalazło się wiele głosów niewyobrażających sobie wieczoru w tygodniu bez rodzinnego oglądania serialu czy niezaspokojenia ciekawości, jakie będą dalsze losy bohaterów produkcji.

Koniec "Na Wspólnej"?

Jak się okazuje, od dnia jutrzejszego następuje przerwa w emisji serialu, która spowodowana jest przerwą wakacyjną. Istotne jest także, że właśnie jutro rozpoczyna się Top of the Top - Sopot Festival 2018, a emisja nagrań z tego festiwalu aż do końca tygodnia odbywać się będzie w godzinach w jakich zwykle emitowane jest "Na Wspólnej". Fani będą zmuszeni poczekać na kolejne odsłony przygód swoich ulubionych bohaterów aż do poniedziałku 20. sierpnia 2018 r., kiedy to wyemitowany zostanie 2730 odcinek w którym dowiemy się o nowym podstępie Darka Żbika, Kinga pójdzie na rozmowę o pracę, a największy dramat przeżyje matka Ewy, która zostanie zatrzymana w szpitalu w dniu ślubu córki.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Co się dzieje ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz?!
  2. Właśnie wybuchł kryzys walutowy! WSZYSCY Polacy stracą pieniądze
  3. Kinga Rusin dostanie zawału! Film z łóżkowymi igraszkami jej córki krąży po sieci
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News