Znany showman, prezenter i dziennikarz, Kuba Wojewódzki, znów szokuje. Wszystko przez jedno zdjęcie, jakie ten zamieścił na Instagramie. Internauci wręcz wybuchnęli spekulacjami na temat życia prywatnego prezentera.

Chodzi o jedno zdjęcie, jakie Wojewódzki upublicznił w sobotę. Widać na nim jego parę butów, a tuż obok niej stoi znacznie mniejsza para obuwia. Małe różowe butki postawione obok tych większych od razu zostały uznane za zapowiedź rychłego ojcostwa Wojewódzkiego.

W wyjaśnieniu tej zagadki nie pomógł nawet Wojewódzki, który zdjęcie opisał jednym słowem – „Sobota”. Nie wiadomo, o co chodziło showmanowi. Dlatego od razu pojawiły się najróżniejsze spekulacje na temat zdjęcia.

Najpopularniejsza jest ta, że Wojewódzki zostanie niebawem ojcem i publikując zdjęcie obuwia, zapowiedział to. Nawet fakt, że małe butki mają różowy kolor, odczytano, że showman spodziewać się ma córeczki.

Nawet fakt, że sfotografowane buty to New Balance ma coś oznaczać. Niektórzy dopatrują się w nich tłumaczenia „nowa równowaga/nowy balans”. To miałoby oznaczać, że Wojewódzki będzie musiał teraz być bardziej wyważony, poważny i musiałby znaleźć nową równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym.

...

Zobacz również

źródło: instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Po czym poznać, że masz raka jelita? Uważaj na TO!