Koniec Wątłego w Superstacji

Koniec Wątłego w Superstacji Źródło: fot. kuba wątły tv

Kuba Wątły, dziennikarz znany z kontrowersyjnego i ciętego języka, zakończył po ośmiu latach współpracę z Superstacją. Oficjalnym powodem jest "zmiana planów zawodowych" dziennikarza.

Wątły prowadził w Superstacji polityczno-satyryczny program "Krzywe Zwierciadło”, a także „Bez Ograniczeń" oraz "Sumę Tygodnia". Wątły znany jest ze swojego ciętego języka i - co chyba najbardziej charakterystyczne - z tego, że krytykował, często bardzo ostro, każdą z działających na polskiej scenie politycznej partię.

Jak enigmatycznie zdradził Wątły portalowi 1standard.pl, powodem zakończenia współpracy z Superstacją jest "jest zmiana planów zawodowych". Pojawiły się jednak pogłoski, że stacja nie chce się narażać nowej władzy, tym bardziej że już w przeszłości z powodu Wątłego miała kłopoty z KRRiT (m.in za obrazę uczuć religijnych).

Niedługo przed zakończeniem współpracy z Superstacją, Wątły opublikował na swoim profilu "Kuba Wątły TV" video felieton "o gównie Glińskiego" (chodzi o ministra kultury w rządzie PiS).

- Gliński rzucił takie hasło, że nie może tak być, że się Jandzie daje pieniądze, a Pietrzakowi nie. Czyli tak: Nie może być tak, że w kółko żremy kawior a nie żremy gówna, które wypada z dupy Glińskiego - powiedział w swoim programie Wątły.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: 1standard.pl / kuba wątły tv Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu