Mariusz Pudzianowski szybko pobił Popka na 37. gali KSW. Trenowany przez Różala Popek nie miał żadnych szans. Publiczność gwizdała, bo liczyła na więcej. 

Popek miał być niespodzianką, a po minucie wszystko było jasne. Człowiek, który nie prowadził wcześniej sportowego trybu życia nie miał szans z walczącym 7 lat Pudzianowskim. W klatce od razu było widać, że Popek nie jest zbyt pewny, a wyprowadzone przez niego ciosy są dalekie od poziomu profesjonalnego.

W końcu potężne ciosy Pudzianowskiego zwaliły Popka na ziemię. Na jego głowę spadło jeszcze kilka uderzeń, a sędzia przerwał walkę. Salę wypełniły gwizdy. Kibice byli oburzeni, bo chcieli zobaczyć więcej i słono zapłacili za bilety.

Popek obiecał, że za pół roku wróci na galę i ostro weźmie się za treningi. Pudzianowski zaapelował by nie gwizdać na Popka oraz bić mu brawo za odwagę i samo wejście do klatki. Słowa przekonały jednak tylko część kibiców wściekłych po szybkim zakończeniu walki. Gigantyczna promocja, drogie bilety i pieniądze wydane na transmisję w TV (40 złotych), a walka trwała 80 sekund i była na naprawdę niskim poziomie.

Popkowi zarzucane jest, że potraktował zawody jak zabawę i nie przyłożył się do treningów. W efekcie zamiast sportowej uczty była plichta i krótkie show.

...

Zobacz również

Zobacz również