Po piętnastu latach współpracy z Radiem Zet Beata Pawlikowska zrezygnowała z dalszego prowadzenia audycji „Świat według blondynki”. Podróżniczka poinformowała o tym na swojej stronie na Facebooku.

Ostatnią audycję Pawlikowskiej w Radiu Zet mogliśmy usłyszeć w niedzielę. Jak podała na swojej facebookowej stronie pisarka, nie potrafiła znaleźć z władzami radia kompromisu. Według Pawlikowskiej, w tym wypadku jedynym wyjściem było „podziękować sobie za dotychczasową współpracę”.

„Radio ZET zaproponowało mi wprowadzenie zmian, na które nie chciałam się zgodzić. Próbowaliśmy osiągnąć kompromis, który zadowalałby obie strony, ale nie znaleźliśmy takiego kompromisu. W tej sytuacji było tylko jedno, uczciwe rozwiązanie: podziękować sobie wzajemnie za dotychczasową współpracę i ruszyć dalej swoją drogą” – oświadczyła.

– Nie wiem co będzie dalej, ale jestem dobrej myśli. Zmiany zawsze są dobre, bo uczą nowych umiejętności. No i wiadomo, że życie zabiera coś tylko po to, żeby zrobić miejsce na coś nowego. Nie wiem czy jest dla mnie miejsce w radiu w Polsce, ale niezależnie od wszystkiego wiem, że BĘDZIE DOBRZE, bo uparcie, cierpliwie i z uśmiechem myślę pozytywnie i wierzę w Życie – dodała.

Serdecznie dziękuję wszystkim słuchaczom, z którymi spotykaliśmy się w każdą niedzielę na antenie Radia ZET!Czułam…

Posted by Beata Pawlikowska on Sunday, 20 March 2016

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


źródło: Facebook.com
pt

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.