asteroida
Fot. Pixabay.com
Mikołaj Pilecki - 8 Listopada 2018

Niepokojący komunikat NASA! Wielkie asteroidy lecą w kierunku Ziemi, zostało kilka dni

Koniec świata pojawia się w ludzkich fantazjach i podaniach od początku naszego rodzaju. Jego przewidywaniem zajmowali się magowie, duchowni i osoby w niewiadomy sposób natchnione. Co ciekawe, pomimo kompromitacji każdej przepowiedni zniszczenia Ziemi, słowo jasnowidzów jest dla wielu osób prawdą. Tym razem ostrzeżenie wypłynęło z samego NASA.

Koniec świata musi w końcu nastąpić i nie ma co do tego wątpliwości. Przykładowo wyznawcy religii abrahamicznych wierzą, że nastąpi to wraz z sądem ostatecznym i potępieniem grzeszników. Przez tysiąclecia wyznaczano kolejne, jak się później okazało fałszywe, daty unicestwienia naszej planety i nas samych. Największe poruszenie w ostatnich latach wywołała zapowiedź końca świata w roku 2012. Wówczas Hollywood wypuściło ogromnie kasowy film pt. "2012", który przedstawiał wariację artystyczną na temat ogromnej katastrofy, która ostatecznie nie zakończyła istnienia świata. Najdokładniejsze informacje dotyczące końca Ziemi może nam podać jednak tylko NASA, która właśnie po raz kolejny ostrzegła przed asteroidami.

Kiedy nastąpi koniec świata?

Na to pytanie odpowiedzi nie znał nawet sam święty prorok Allaha Mahomet. Daty nie podaje także Św. Jan ani święte pisma judaizmu. Trudno w takiej sytuacji wymagać, by w tej kwestii pomocni byli naukowcy. Uczeni mogą jednak poinformować nas o zbliżającym się zagrożeniu. Zwykle pierwsza jest w tym NASA, która do wiadomości publicznej podaje wieści o zbliżających się w stronę Ziemi zagrożeniach, jak asteroidy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PaszportPolacy podzieleni jedną drobną zmianą. Nic już nie będzie takie samoCzytaj dalej
Tym razem amerykańska agencja ostrzegła przed aż trzema zbliżającym się do naszego kosmicznego domu sporych rozmiarów obiektami. Wszystkie miną pojutrze nasz glob w odległościach dla człowieka niewyobrażalnych, lecz w skali kosmosu niepokojących.

Trzy asteroidy miną ziemię 10 listopada

W sobotę około godziny 15:00 czasu polskiego około 863 tys. mil od Ziemi przeleci asteroida VS1. Obiekt ma między 13 a 28 metrów średnicy. Kwadrans później to samo zrobi VR1 o średnicy około 30 metrów. Przeleci około 3,12 mln mil od Ziemi. Ostatnim ciałem, o którym informuje NASA jest VX1 o średnicy około 17 metrów, która przeleci w odległości 237 tys. mil.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński znajdzie się w centrum zamieszek! Odważna decyzja
  2. Edyta Górniak przeżywa tragiczne chwile! Jej mama właśnie trafiła do szpitala
  3. Krzysztof Jackowski cennik. Ujawniono, ile zarabia najsłynniejszy jasnowidz
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. SZCZENIAK, KTÓREGO PRZYGARNĘLI, NIE BYŁ PSEM. WSZYSCY BYLI ZSZOKOWANI
ZAMIANA
stefan12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązaćCzytaj dalej
źródło: nczas.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News