Dwie największe przepowiednie w historii są zgodne. KONIEC ŚWIATA za kilka dni

Dwie największe przepowiednie w historii są zgodne. KONIEC ŚWIATA za kilka dni

Co jakiś czas na światło dzienne wychodzą na jaw kolejne doniesienia o domniemanym końcu świata. Jedną z najpowszechniejszych teorii w tej sprawie był słynny kalendarz Majów, który kończył się w 2012 roku. Teraz jednak spełniają się dwie największe przepowiednie w historii. Czyżby naprawdę czekał nas koniec świata?

Koniec świata miał już nadejść wielokrotnie, niektórzy uważają nawet, że już nadszedł. Jednak w tym roku mogą się spełnić dwie największe przepowiednie w historii. Jedna z nich jest autorstwa znanego od wieków Nostradamusa, którego przepowiednie miały się już wielokrotnie sprawdzić. Druga zaś została niedawno rozszyfrowana przez naukowca, a jej źródłem jest Biblia.

Czy w 2018 nadejdzie koniec świata?

Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue jest szwedzkim naukowcem, który próbuje rozszyfrować tak zwany kod Biblii. Jak sam twierdzi, dzięki swojej pracy udało mu się odszyfrować datę końca świata. Niestety według wyliczeń naukowca nie zostało nam już wiele czasu. Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue w swoich badaniach skupił się na Księdze Objawienia i to właśnie z jej treści udało mu się ustalić datę końca świata. Naukowiec ustalił, że kataklizm ma nadejść już 24 czerwca 2018 roku. - A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. - czytamy we fragmencie, na którym się opiera uczony. O dziwo przewidywania naukowca nakładają się na przepowiednie Nostradamusa, który już wieki temu również stwierdził, że koniec może nadejść w czerwcu 2018 roku. Dla wielu osób jest to zbyt duży zbieg okoliczności, jednak żeby się o tym przekonać, będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Niestety naukowiec nie stwierdził, w jakich okolicznościach ów koniec ma nadejść. Możliwe więc, że już niedługo w naszą planetę uderzy asteroida, albo wybuchnie kolejna wojna, która zakończy nasze istnienie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynna, polska aktorka szczerze o braku mężczyzny. Pomaga jej ksiądz
  2. Będą kolejne dymisje! Długa lista ministrów, jest też Szydło
  3. Piłkarski seks-skandal! Mąż Kaczyńskiej zbałamucił b. żonę gwiazdy polskiej reprezentacji
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News