ziemia
Fot. Pixabay.com
Mikołaj Pilecki - 5 Grudnia 2018

Przerażająca wizja naukowców. Wyznaczyli datę końca świata

Koniec świata jest jedną, wielką niewiadomą. Zainteresowana własnym przeznaczeniem ludzkość od wieków tworzy na jego temat mity i podania, wcale nie mniej ciekawe od tych, o powstaniu naszego kosmicznego domu. Jak podają amerykańscy uczeni, nasz gatunek zakończy swoje istnienie już za 22 lata.

Koniec świata przepowiadany jest co roku przez tysiące osób. Zajmują się tym jasnowidzowie, mistycy, czy naukowcy. Podobne praktyki sięgają wieki wstecz, a najsłynniejszą z osób, które postanowiły powiedzieć ludzkości, kiedy skończy się ich ziemska sielanka, był oczywiście Nostradamus. Francuski okultysta i mistyk polecił zapamiętać w tej kwestii datę 2022 roku, kiedy to jego zdaniem kres naszemu życiu położy kosmiczny kataklizm. - W czasie, gdy nienawiści osiągnie szczyt, na niebie ujawni się kometa będąca początkiem tragedii.(…) Księżyc będzie zakryty mrokiem i wtedy zobaczymy ciało niebieskie, którego kolorem będzie krew. Gdy Księżyc nie będzie sam sklepienie zacznie się trząść - zapisał dawno temu Nostradamus.

Koniec świata według chrześcijan

Najpowszechniejszą dziś wizją końca świata jest ta napisana przez św. Jana i rozpowszechniona poprzez chrystianizację. Jak pisał apostoł w Apokalipsie, Ziemia będzie miejscem ostatecznej bitwy dobra ze złem, czyli Jezusa Chrystusa i Szatana, w której zwyciężą oczywiście siły dobra. Po tym nastąpi podniesienie się grobów zmarłych i odbędzie się sąd ostateczny, w którym Bóg osądzi żywych i zmarłych i wyśle ich albo na wieczne zbawienie, albo wieczną mękę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Nie są to jednak jedyne wyobrażenia religijne na ten temat. Dokładniejsze wydają się jednak informacje podawane przez naukowców, którzy ze swoją wiedzą mogą obliczyć, ile jeszcze Ziemia będzie raczyła nas przystępnym klimatem i żyznością.

Amerykańscy naukowcy wyznaczyli datę końca świata

Jak podają badacze z Massachusetts Institute of Technology, ludzkość upadnie w roku 2040. Stanie się to z powodu zatrucia atmosfery przez przemysł i globalne ocieplenie, która skarze nas na kataklizmy. W tym roku zabraknie także zasobów do wyżywienia stale rosnącej populacji planety. Zgodnie z ich obliczeniami w roku 2020 dojdzie także do niszczycielskich pożarów, epidemii i katastrof rodem ze św. Jana. Co ciekawe łączy się z doniesieniami o tym, że jeśli chcemy nacieszyć się jeszcze wygodnym życiem, musimy ograniczyć emisję CO2 najlepiej do zera.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Tusk już tego nie ukrywa! Opublikowała przełomowe zdjęcie
  2. Andrzej Duda stanowczo przesadził! Zbiorowe oburzenie
  3. Awantura na szczycie w Katowicach! Cały świat mówi o Polsce
  4. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
ZAMIANA
JackowskiNajwiększe tajemnice Jackowskiego ujawnione! To od tego się zaczęłoCzytaj dalej
źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News